Воєнторг Прикордонник

pog

Якщо ви хочете купити якісну військову форму України, заходите в магазин військторг "Прикордонник». Тут доступний багатий асортимент різноманітної армійського одягу, розрахованої на різні сезони, що поєднує зручність носіння і довговічність. Представлена на сайті військова форма має стійкість до великих навантажень, вона ідеально пристосована для носіння в жорстких умовах.

В каталозі онлайн-магазина пропонується широкий вибір курток, бушлатів, військових парок, камуфляжних штанів, штани шорт. Тут же можна підібрати і комплекти військової форми різної забарвлення камуфляжу. Разом з тим на сайті представлена мисливська одяг. Переглянувши інтернет-магазин, ви можете купити тактичну одяг з тканини SoftShell, відому своєю легкістю, вітро- і захищений від вологи, м'якістю і міцністю.

Тут є термобілизна, светри і флісові кофти, головні убори, рукавички і ремені. Крім одягу, в магазині пропонується армійська взуття та аксесуари, тактичні рюкзаки, сумки та баули, шеврони. Засоби захисту представлені бронежилетами, касками та шоломами, тактичними окулярами і захистом, ножами. Серед амуніції тут доступні спальники, ліхтарі, тактичного медицини.

м Київ, метро Печерська, вул. Московська 46/2, тел. +38 (096) 914-97-99, +38 (066) 319-59-08, e-mail: info@prikordonnik.com.ua

http://prikordonnik.com.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: