Воєнторг Мілітарка Київ

Якщо ви хочете знайти в Україні якісну армійську форму, заходите в онлайн-магазин військторг "Мілітарка» (Київ). Каталог сайту містить українське, натовські, радянське обмундирування солдатів і офіцерів, а також екіпірування та взуття. Тут пропонується оригінальні речі минулого століття і сучасна форма, перші камуфляжні схеми і найновіші камуфляжі різних армій світу.

В окремій категорії армійського магазину «Мілітарка» розташована військова форма, включно з костюмами, куртками, сорочками, виробами SoftShell, жіночого та дитячого одягом. На сайті доступний широкий вибір армійського взуття - зокрема черевик, кросівок, чобіт, туфель. Також тут пропонуються головні убори, предмети спецодягу, шкіргалантерея. Окремий розділ містить одяг і взуття для мисливців та рибалок, крім того на сайті можна купити гумові човни.

В онлайн-магазині ви знайдете великий асортимент армійського спорядження - розвантажувальних жилетів, годин, біноклів, ліхтарів, ножів, чохлів, підсумок, бронежилетів, аптечок. Тут представлені і різноманітні речі для туристичного відпочинку і кемпінгу - теплогенератори, польові кухні, намети, маскувальні сітки, посуд, пальники. Разом з тим на сайті можна купити луки та арбалети, оптичні і коліматорні приціли, боєприпаси до пневматику і патрони Флобера.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: