Торговий дім зброї Дніпропетровськ

Інтернет-магазин Торговий дім зброї - надійний партнер при виборі зброї, оптики, бронезахисту, туристичних і рибальських приладь. Територіально ми знаходимося в Дніпропетровську, і, тим не менше, щодня нами ведеться активна співпраця з усіма містами України. Завдяки довірі постійних клієнтів ми маємо можливість розширювати географію продажів.

Ми прагнемо не тільки реалізувати товар, а й стати для вас корисними - висвітлювати останні новинки в збройовому і туристичному світі, знайомити покупця з історією виникнення того чи іншого товару. У майбутньому на наш ресурс ознайомить вас з фото і відеоогляд не тільки новинок, але і найпопулярніших товарів. Щотижня ми будемо ділитися з вами цікавими фактами і новинами в світі полювання і туризму. Ви будете в курсі всіх подій в збройовій індустрії, станете справжніми знавцями і зможете самостійно відрізняти не просто пістолет від револьвера, а моделі і їх особливості! Тільки у нас ви знайдете унікальні мисливські рушниці на будь-який смак. Широкий вибір класичного, нарізної та гладкоствольної зброї. Універсальні напівавтомати Browning - саме конструктивне рішення для тих, хто віддає перевагу практичності і багато іншого. Якщо серед нашого різноманітного асортименту відсутня необхідна вам модель, ми завжди підберемо гідну альтернативу. Це відноситься не тільки до зброї, але і до інших товарах, представленим на сайті.

Ми прагнемо до того, щоб стати мисливським магазином №1 в Україні. Щодня наш портал відвідує більше 50 000 тисяч унікальних користувачів і з кожним днем це число зростає. Незважаючи на те, що свою діяльність ми почали порівняно недавно, Торговий дім оружіяпользуется завидною популярністю серед активних людей. А якщо клієнта зацікавлять характеристики дорогих світових брендів, ми готові запропонувати завезти високоякісну репліку за демократичною ціною, яка не поступатиметься якістю оригіналу.

Завдяки тому інтересу, який ви проявляєте по відношенню до інтернет-магазину Торговий дім зброї, ми прагнемо все більше розвиватися, ставати краще, щоб кожен мав можливість знайти тут все, що йому необхідно. Наша робота повністю заснована на тому, щоб клієнт був задоволений співпрацею, причому для нас однаково важливі як роздрібні, так і оптові покупці.

У нас ви знайдете: простий і зрозумілий функціонал, доступну унікальну інформацію про товари, ефективні фільтри для пошуку і підбору товарів за заданими характеристиками, ввічливих менеджерів, готових завжди прийти на допомогу і, звичайно ж, привабливі ціни. Ми пропонуємо різноманітні аксесуари та супутні товари для ваших покупок. Крім усього іншого, кожен хто знаходиться в Дніпропетровську, має можливість відвідати наш салон-магазин, де можна і спробувати в дії потрібний пристрій.

Будь-який товар з асортименту можна придбати з доставкою в усі міста України. По Дніпропетровську діє самовивезення. Оскільки ми пропонуємо своїм клієнтам зброю, кожна одиниця товару є сертифікованою. У нашому магазині неприпустимі неофіційні або нелегальні товари, оскільки від цього залежить ваше ставлення до нас. Продаж неякісної продукції сумнівного походження не дає гарантії того, що купувати отримає бажане, а це повністю суперечить нашим цілям.

Сайт магазину: http://308.com.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: