Збройовий інтернет магазин "Сафарі-Зброя"

 

Інтернет магазин Зброї Сафарі-Зброя

Збройовий магазин «Сафарі-Зброя» в Харкові рекомендується всім, хто хоче за невисокою ціною підібрати брендові мисливські рушниці і приналежності або зброю для спортивної стрільби. Відвідавши Інтернет-магазин зброї «Сафарі-Зброя», ви зможете підібрати продукцію збройового заводу «Латек», до складу якого входить цей магазин.

Серед гладкоствольної зброї, доступної на сайті, пропонуються помпові, напівавтоматичні, двоствольні рушниці. Інтернет-магазин варто переглянути тим, хто хоче вибрати травматичну зброю – пістолет або револьвер. Разом з тим тут доступні револьвери і гвинтівки під патрон Флобера. Якщо ви цікавитеся спортивною або розважальною стрільбою, перегляньте розділ «Пневматична зброя». У ньому представлені гвинтівки і пістолети різних систем, а також револьвери.

Тут пропонується широкий вибір патронів – для травматичної зброї, 4 мм патрони Флобера, кульки для пневматичної зброї. Крім цього в Інтернет-магазині можна купити набори для чистки зброї, оптичні і коліматорні приціли, а також кріплення різних типів. Для любителів метальної зброї на сайті доступні луки, арбалети і рогатки.

Контактна інформація:

Сайт: zbroia.safari.ua

Час роботи магазину:

  • Понеділок-п'ятниця – з 10:00 до 19:00
  • Субота з 10:00 до 17:00
  • Неділя вихідний

Адреса: Україна, Харків, пр. Московський 47

Телефони:

+38 095 653 65 22

+38 063 263 93 29

Skype: SafariZbroya

E-mail: shop@zbroia.safari.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: