MERCURY TECHNOLOGY - виробництво приладів нічного бачення і тепловізорів в Україні

ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ» є українською компанією з іноземною інвестицією, яка займається виробництвом новітніх приладів нічного бачення, систем формування інфрачервоного зображення, освітлювальних приладів та іншого оптичного устаткування, що характеризується бездоганною роботою і безліччю різних функцій.

Ми використовуємо ультрасучасні матеріали, передові виробничі технології і вдосконалений дизайн. Компанія зосереджена на постійному вдосконаленні, розробці та здійсненні останніх електронно-оптичних технологій. Компанія прагне повністю забезпечити своїх клієнтів найкращою продукцією за найбільш прийнятними цінами. На ринку представлено багато приладів Покоління 1 і Покоління 2, які сильно відрізняються між собою за ціною і якістю зображення. Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні прилади нічного бачення з ЕОП-ами покоління 2+.

ЕОП 1-го покоління

 

Коефіцієнт посилення світла становить близько 900. Це найбільш прості конструкції і доступні за ціною прилади, але мають досить скромні характеристики. Хоча більшість виробників заявляє, що дальність дії приладів нічного бачення 1 покоління становить 200-300 м, в дійсності цей показник не перевищує 100 м і може змінюватися в різних умовах освітленості. Кілька поліпшити характеристики цих приладів можна за допомогою установки інфрачервоного освітлювача, який дає випромінювання невидиме для людського ока, але відмінно сприймається ПНБ. Ще одним недоліком ПНБ 1-го покоління є невисокий дозвіл по краю поля зору. На практиці це виглядає як неконтрастне зображення по краю з помітним зменшенням різкості від центру до краю картинки.

ЕОП 2го покоління

Коефіцієнт посилення світла на порядок вище - від 20000 до 40000. У порівнянні з ЕОП 1-го і 1+ поколінь, у цих приладів істотно вище і роздільна здатність ЕОП, а також дальність виявлення і розпізнавання об'єктів. Завдяки високому коефіцієнту посилення для використання ПНБ 2+ покоління, в більшості випадків, не потрібно ІЧ-освітлювач, що дозволяє під час спостережень дотримуватися конспірації.

Про сервіс та гарантію

 

Корпуси виготовленні з ударостійкого пластику та авіаційного алюмінію, вони пилонепроникні, водонепроникні та ударостійкі, що дозволяє користувачеві спостерігати сцену в різних погодних умовах. Щодо вимог клієнтів ми можемо виготовити прилад як зі стандартним зеленим зображенням, так і з чорно-білим. Наші прилади розроблені згідно воєнних стандартів НАТО. Тепер і Ви зможете відчути себе на важливому завданні, з якісними та точними приладами нічного бачення та тепловізорами. Наша компанія розташована в Україні, тому ми пропонуємо якісне та швидке гарантійне та пост гарантійне обслуговування. Гарантія на прилади нічного бачення-2 роки, а на тепловізори-3 роки.

Контакти:

Тел:. (048) 785-81-45

Моб.: (050) 777-00-67

Україна м. Одесса Вул. Космонавта Комарова

E-mail: mer.tech@ukr.net

www.mercurytech.com.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: