Інтернет магазин Біла Сова

Компанія Snow Owl займається розробкою і створенням тактичного спорядження та екіпіровки.

Досвідчені технологи і дизайнери-конструктори створюють елементи екіпіровки і спорядження на основі кращих зразків провідних фірм-виробників зі світовим іменем.Учітивая побажання і рекомендації фахівців, для яких створюється наша продукція-вносяться зміни і поправки, необхідні для створення максимально функціонального і якісного виробу, повністю що відповідає поставленим задачам.Постоянно проходять консультації з військовослужбовцями, які експлуатують наші вироби.

Безсумнівно, для нас головне у виробництві - якість.

Використовуючи якісні матеріали та фурнітуру, ми намагаємося робити міцний, продуманий продукт, який не підведе Вас в екстремальній ситуації.

Всі зразки спорядження ретельно тестуються в екстремальних умовах, перш ніж піти в виробництво.

Надійні матеріали і фурнітура, продуманість моделей і ретельна підгонка деталей дають нам надію, що продукція нашої компанії буде затребувана як фахівцями, так і любителями активного способу життя: мисливцями і туристами, гравцями в страйкбол і пейнтбол.

Ретельний підбір матеріалів та фурнітури, аналіз кращих зарубіжних зразків, консультації з силовиками і та армійцями із зони бойових дій, якість збірки і ретельний підхід до мелочам- основні состовляющие виробництва нашої компанії Snow Owl.

Контакти:

Київ, М "Золоті Ворота", вул.О.Гончара, 45а.

телефони:

  • +38 067 746 3000
  • +38 095 328 60 36 (+ Viber)

Сайт: https://snowowl.kiev.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: