Hasta - тактична одяг і спорядження

Свою історію компанія Hasta ™ початку в листопаді 2014 року. На той момент багато швейні підприємства кинулися терміново відшивати таку затребувану продукцію як розвантаження, чохли для бронежилетів, рюкзаки. Швидкість появи виробників була неймовірною, але більшість з них в гонитві за мінімальною ціною використовували матеріали і комплектуючі вкрай низької якості. Розуміючи, що конкурувати в ціні з виробниками з Китаю, які можуть робити ще дешевше, немає сенсу, ми вирішили виготовляти в першу чергу якісні товари. Тому у виробництві з самого початку використовували тільки матеріали перевірені кращими світовими виробниками і користувачами: тканини DuPont Cordura та Polartec Microfleece, фурнітура YKK і D-Flex, нитки - Amann, Gütermann.

Так само ми добре розуміли, що бойові дії в Україні не назавжди, тому вирішили виготовляти продукцію, яка буде затребувана в будь-який час - сумки, підсумки, рюкзаки, функціональну одяг. Першою сумкою, виробленої нами, була сумка Hasta Companion. За основу цієї сумки бралися два вироби - Sarma Torba і статутний Assault Grab Bag (GB Armed Forces).

Використовуючи широкий практичний і бойовий досвід застосування наших виробів, багатоступінчастий контроль якості виробництва і застосування матеріалів провідних світових виробників дозволяє створювати вироби для професіоналів і просунутих любителів.

Застосовувані матеріали:

тканини:

DuPont (США)
Invista (США)
Polartec (США)
фурнітура:

YKK (Японія)
D-Flex (США)
нитки:
Amann (Німеччина)
Gütermann (Німеччина)


Hasta - тактичне спорядження
http://hasta.com.ua/
вул.Свердлова, 36, Дніпропетровськ, Україна
телефони
+380689752949, +380669516757

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: