Найдешевша AR-15 в Україні - Diamondback DB15

Компанія Diamondback розпочала свою історію в 1989 року зі створення човнів з повітряним гвинтом. З тих пір вона є одним з самих успішних гравців на даному ринку.

Але в 2009 році один з клієнтів наштовхнув власника компанії на думку, що в світі існує явний дефіцит високоякісних і недорогих сучасних спортивних гвинтівок (MSR- modern sporting rifle).

Розташування компанії Diamondback виявилося вкрай вдалим: вона знаходиться на «космічному узбережжі» - біля мису Канаверал, Флорида. З причини скорочення космічної програми США, там виявилося досить багато досвідчених інженерів (реальних ракетобудівників), деякі з яких перейшли в Diamondback. До того ж компанія знаходиться на сусідній вулиці з Kel-Tec, що не робив таким вже дивним їх входження на ринок зброї.
Почавши з пістолетів, компанія Diamondback поступово створила свій хіт, який дав їй величезний поштовх у розвитку - AR-подібний карабін DB15.
Diamondback багато в чому зобов'язаний своїм успіхом тим фактом, що виробництво розташоване в основному на власних потужностях в США. Для нас, як для покупців, це означає зменшення вартості кінцевого продукту, не втрачаючи при цьому в якості.

Слід також зазначити, що використання власних деталей дозволяє надати виробу унікальності, а не просто бути черговий складанням компонентів відомих виробників.

Купуючи карабін Diamondback, Ви отримуєте не більше дешеву версію AR-образної гвинтівки, а найкраще поєднання функціональних характеристик і ціни. Іншими словами, купуючи DB-15 і DB-10 Ви йдете на ідеальну угоду, отримуючи повнофункціональний MSR карабін, не переплачуючи при цьому.

DB15 - хіт компанії Diamondback, що представляє собою сучасний напівавтоматичний спортивний карабін. Незважаючи на те, що він повністю зроблений в США і має повний функціонал професійної гвинтівки, його ціна порадує будь-якого стрілка.
Використання здебільшого деталей власного виробництва дозволяє компанії Diamondback надати своєму виробу унікальності, а не просто бути черговий складанням компонентів відомих виробників.

Купуючи карабін DB-15, Ви отримуєте не більше дешеву версію AR-образної гвинтівки, а найкраще поєднання функціональних характеристик і ціни.

Чорні анодовані стволи даних карабінів виконані з хроммолібденової сталі 4140 з мелонітовим покриттям, що робить їх стійкими до корозії. Всі стволи даної лінійки є вільно вивішеними, тобто не торкаються цівки що позитивно впливає на кучність. Аппер і Ловер виготовлені з алюмінієвого сплаву 7075, на відміну від багатьох конкурентів, які використовують слабший сплав 6061. З таким підходом, Ви можете бути впевнені за свою безпеку.

  • Група затвора була піддана магнітної дефектоскопії, тобто виробник переконався, що затвор не має тріщин і дефектів.
  • Алюмініва цівка карабіна (12 ") має модульну систему кріплення M-LOK, яка дозволяє швидко встановлювати різні аксесуари.
  • На карабіні встановлений міцний і легкий регульований 6-позиційний приклад Roger's Super-Stoc, що має сучасну надійну фіксацію.
  • Пістолетна рукоятка стандарту A2.
  • Магазин виготовлений з металу і має ємністю в 30 патронів.
  • На стволі встановлений дтк A2.
Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: