Спершу – патрони, а потім – і рушниця!

Якщо ви хоч раз стріляли в летючі мішені-тарілочки на стенді або брали участь у полюванні на пернату дичину, то вам не треба пояснювати, що таке гладкоствольні патрони RIO. Виготовлені в сонячній Іспанії, оснащені дробом усіх номерів, а також картеччю та кулями, патрони RIO давно завоювали любов і повагу українських мисливців. А щодо спортивної стрільби, то тут іспанські патрони взагалі є чи не єдиним вибором і у початківців, і у майстрів, — і після будь-яких хоч трохи серйозних змагань територію спортивних стрільбищ буквально вкриває килим із їхніх синіх гільз.

Складно уявити, як можна було б збільшити популярність патронів RIO в українських стрільців – однак їхній ексклюзивний дистриб'ютор — компанія «Ібіс» — не має наміру задовольнятися вже досягнутим успіхом.

28 липня цього року в кожному з магазинів «Ібіс» відбуватиметься розіграш спеціальної лотереї, взяти участь в якій і виграти головний приз — помпову рушницю 12-го калібру Hatsan AimGuard — зможе кожен охочий! Одержати іменний квиток для участі в лотереї дуже легко — слід лише в період з 01 липня до 27 липня включно придбати за один раз від 100 патронів RIO будь-якого калібру й типу.

Кількість лотерейних квитків, виписаних на одне ім'я, не обмежується — і ви можете купувати патрони, щоразу оформлюючи нові лотерейні квитки, хоч щодня! До того ж, оскільки розіграш лотереї та вручення головного призу проходитиме у кожному з магазинів мережі «Ібіс», ви можете спробувати виграти одразу кілька рушниць, купивши патрони RIO й оформивши лотерейні квитки в кількох магазинах — адже всім відомо, що дві чи три помпові рушниці завжди кращі за одну!

Джерело: https://ibis.net.ua/ua/post/snachala-patrony-a-potom-i-ruzhe/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: