Довгоочікувані новинки від Spyderco!

Нарешті анонсовані в соцмережах довгоочікувані новинки від компанії Spyderco з'явилися в мережі роздрібних магазинів «ІБІС» і в інтернет-магазині Ібіс. Нове надходження, безумовно, порадує шанувальників ножової продукції Spyderco.

Серед новинок:

Складаний ніж Spyderco Parata, над створенням якого працював американський ножовий дизайнер Пол Олександр, призначений для щоденного носіння і відрізняється незвичайною формою клинка. В якості фіксуючого механізму використаний фірмовий замок Stop Lock, принцип роботи якого схожий на Compression Lock, але зі зворотним натисканням. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі VG-10, а накладки рукояті виконані зі склотекстоліту G-10.

Добре знайомі всім любителям складаних ножів Spyderco моделі Police 4 і Endura 4 в нових модифікаціях. Накладки рукояті складаного ножа Spyderco Police 4 FRN, як випливає з назви, виконані з термопластику FRN (Fiberglass Reinforced Nуlоn – нейлон, посилений скловолокном). Як, власне, і в моделі Endura 4 Wharncliffe, яка тепер доступна у виконанні з серейторною заточкою клинка.

Утилітарні ножі з фіксованим клинком – Spyderco Province і Spyderco Bow River. Обидві моделі об'єднує схожа конструкція – повнохвостові клинки, а також матеріал накладки руків'я – зносостійкий склотекстоліт G-10. При цьому клинок Bow River виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13MoV, а клинок Province – з дорожчої сталі CPM 4V. Обидва ножі поставляються в комплекті з піхвами з натуральної шкіри.

Також пропонуємо вашій увазі настільні точила Spyderco Gauntlet Premium і Select, які представляють собою досить просту у використанні точильну систему, що складається з полімерної бази з протиковзкою основою і інтегрованим захистом для руки. У комплекті йдуть два (Select) або чотири (Premium) точильних стрижня. Spyderco Gauntlet дозволить навіть починаючому користувачеві заточити ніж усього за кілька хвилин без електрики, масла, води або складних затискачів і пристосувань.

Детальніше: https://ibis.net.ua/ua/post/dolgozhdannye-novinki-ot-spyderco/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: