Victorinox Swiss Army випустить лімітований колекційний ніж Outrider Damast

Швейцарська компанія Victorinox щороку, з 2010-го, представляє колекційну модель ножа або мультиінструмента в обмеженому випуску, яка зазвичай є варіацією популярних ножів марки, які вже добре відомі на ринку. На цей раз за основу була взята популярна модель Outrider – на поточному тижні стане доступною для придбання її модифікація, яка отримала назву Outrider Damast. Тираж новинки обмежений числом в 5 тисяч примірників. Цікаво, що попередня модель Damascus Pioneer X була розкуплена за 120 годин.

Victorinox Outrider Damast – це мультитул, який поступається серійному Outrider тільки кількома інструментами, але не дивлячись на це він прекрасно підходить для польового використання. Відмінності від базової моделі полягають як в оформленні, так і в кількості функцій. Для виготовлення основного клинка обрана нержавіюча дамаська сталь, інших інструментів – в основному, нержавіюча сталь марки 1.4021. Матеріалом накладок рукоятки служить посилений поліамід чорного забарвлення.

Складений мультиінструмент має розміри максимум 111 мм в довжину і 22 м в ширину, при цьому ніж важить менше 140 грам. Розробники Outrider Damast прибрали такі інструменти, як пила по дереву, штопор, пінцет, і зубочистка, які присутні в базовому варіанті ножа. В іншому по функціях колекційна модель повторює Outrider, включно з ножем, ножицями, консервним ножем, відкривачкою пляшок, лезом для зняття обплетення, шилом, кільцем під ключницю або темляк, викруткою під хрестоподібний і прямий шліц.

Колекційна модель Victorinox Outrider Damast буде пропонуватися в подарунковій упаковці, за ціною не вище 400 американських доларів.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: