Українські ножі Біла Зброя - Бойові кинджали та тактичні ножі

Універсальні тактичний ножі для полювання від виробника Біла Зброя. Розроблено за підтримки та участі співробітників спеціальних підрозділів СБУ та Збройних сил України.

Ніж Біла Зброя Захисник

Нож Біла Зброя Защитник

Біла Зброя Захисник – універсальний тактичний ніж з фіксованим хвилеподібним клинком з серрейтором, доступний в двох модифікаціях, які розрізняються ґардою, маркою сталі, й матеріалом рукояті. Ніж добре підходить як для тактичних, так і для щоденних завдань.

Ніж Бiла Зброя Шквал

Нож Біла Зброя Шквал

Бiла Зброя Шквал – тактичний ніж з фіксованим лезом і міцною конструкцією – «фултанг». Матеріалом клинка служить вуглецева тверда сталь, лезо з хорошою проникаючою здатністю має чорне покриття. Форма рукояті зручна для прямого і зворотного хвата.

Ніж Бiла Зброя Смерк

Нож Біла Зброя Смерк

Бiла Зброя Смерк – тактичний ніж з фіксованим двосічним клинком, виконаним в списоподібній формі, який ідеально підходить для колючих і ріжучих завдань. Модель представлена в двох версіях, які відрізняються в деталях формою леза, ґардою, маркою сталі і накладками рукояті.

Ніж Бiла Зброя Крук

Нож Біла Зброя Крук

Бiла Зброя Крук – універсальна модель тактичного ножа з нерухомим клинком, який виконаний у формі Drop Point, має фальш-лезо і вирізняється високою проникаючою здатністю. Дві версії ножа відрізняються маркою сталі, рукояткою, гардою і дещо формою клинка.

Ніж Бiла Зброя Кіборг

Нож Біла Зброя Киборг

Бiла Зброя Кіборг – тактичний ніж для різних завдань, з лезом з вуглецевої сталі і монолітною конструкцією «фултанг». Високоміцний клинок з тупим обухом має форму Spear Point, загострена частина у вістря забезпечує відмінну проникаючу здатність ножа.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: