Тепер і під водою: огляд Nitecore DL10

Ліхтар для туриста, для мисливця, чи тактичний ліхтар, що витримує віддачу від зброї – який захист від вологи вони мають? Будь-яка з моделей Найткор запросто витримує занурення на глибину до 1,5 метра, але що далі? А далі ціла нова серія, яку відкриває унікальна модель ліхтаря – Nitecore DL10, створена спеціально для любителів підводного спорту.

D - Дайвінг

Говорячи про таку спеціалізовану модель як DL10, слід розповісти, чому ліхтар називається Diving Light. Занурення в воду вимагає особливого захисту техніки, інакше виникає небезпека пошкодження внутрішніх механізмів і, як наслідок, короткого замикання та інших несправностей. Саме тому цей ліхтар має особливий захист від проникнення води за стандартом IPX8, що гарантує безпечне занурення на глибину до рекордних 30 метрів! Крім того, для всебічного захисту від води ліхтар оснащений подвійними кільцями ущільнювачів, які вбудовані вглиб пристрою. Все це дозволяє не боячись, вільно використовувати ліхтар під водою.

У боротьбі з фізикою

Не знаємо, чи любили ви в школі фізику, але про те, що в воді світло заломлюється більше і не має чіткої межі світлового потоку, відомо всім. З огляду на такі особливості застосування, необхідно було оснастити ліхтар високоточним світлодіодом, що і було втілено в моделі DL10. CREE XP-L HI - це інноваційний американський світлодіод, він з легкістю забезпечує світловий потік, який проходить через гущу води. Але сила цього ліхтаря не тільки в цьому: відбиваючий ефект кристалічного рефлектора, преціозна цифрова технологія оптики і 1000 люмен потужності – це те, що надають вам 223 метри освітлюваної відстані і 12,400 кандел світлової інтенсивності.

Інші підводні особливості

Потужний світлодіод – це добре, але творці ліхтаря не зупинилися виключно на цьому. У пристрої також є червоний світлодіод, який може використовуватися одночасно з основним, що дозволить пом'якшити освітлення для успішної підводної фотографії. Кільця ущільнення ліхтаря покриті силіконовою змазкою, що убезпечить ваш ліхтар від випадкової розгерметизації під водою. Літій-іонна основа акумулятора дозволяє йому зберігати заряд навіть якщо ліхтарем довго не користуватись. А задля безпеки на ліхтарі перебачено вбудовану різьбу для приєднання вказівника аквалангу.

Міняй режим і володарюй

Структурована поверхня ліхтаря покращує зчеплення з долонею, щоб ви не упустили ліхтар з руки. А всього лише дві кнопки управління на бічній грані дозволяють самостійно і швидко однією рукою міняти режими і контролювати роботу пристрою. До речі, кнопки також виготовлені з особливого міцного матеріалу, вони гарантують герметичність вашому ліхтарю. А між самими кнопками розділено управління основним і червоним світлодіодом. Плавці і дайвери потребують різних рівнів і режимів свічення, які повинні перемикатися за допомогою швидких і нескладних дій. У DL10 є високоточна плата, яка забезпечує 5 режимів: високий, низький і строб на білому світлодіоді, високий і низький – на червоному.

Переваги

  • Спеціалізований ліхтар для підводного спорту і дайвінгу
  • Завдяки захисту від води нового покоління ліхтар можна занурювати на глибину до 30 метрів
  • Світлодіод потужністю 1000 люмен і сучасні оптичні технології гарантують світловий потік, який зберігає ефективність навіть під водою
  • Є різьблення, щоб кріпити акваланг
  • Просте управління за допомогою двох кнопок
  • Додатковий червоний світлодіод дозволяє робити максимально якісні підводні знімки
  • Різноманітні режими, необхідні під водою

Можливо, ви ще не займалися дайвінгом, але, побачивши цей ліхтар, ви б поспішили записатися вже на ознайомлювальне заняття, щоб самому скоріше оцінити тисячі люмен світла і чітке зображення під водою, довгу роботу без перерви і багато інших переваг.

Огляд представлений: Nitecore Україна

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: