Тактичні курси з вогневої підготовки від Omega Consulting

В черговий раз зміг відвідати динамічні курси вогневої підготовки по карабіну від Омеги Консалтинг - і знову дуже задоволений)))

На даний момент це одна з пари-трійки програм в Україні, де звичайний цивільний може бути занурений в атмосферу реального бою і «відчути» на собі всю навантаження як моральну, так і фізичну.

Карабінне курс, в основному, розрахований на 2 дні і настрел близько 600-700 патронів (хоча, звичайно, є і урізані, або збільшені програми для стрільців різного рівня). Навчання досить сильно відрізняється від тренувань по МКПС або ІДПА (в основному через спрямованості - війна). Сильно відрізняється спорядження, і розташування підсумків від спортивних тренувань - так як додаються різні елементи (переповзання, перекочування, падіння і т.п.) + як правило підсумків набагато більше, броня, шолом. Ви перебуваєте в «повному обважуванні», стежте за витрачанням боєкомплекту, контролюєте територію навколо вас. Тут Ви маєте чудову можливість реально перевірити міцність спорядження / зброї і обрану концепцію розміщення цього на собі. Не дивлячись на те, що стріляю давно і вважаю, що «багато знаю» як зі стрільби так і за вибором спорядження - мав при проходженні курсу відірвані підсумки, набиті синці через не правильного розміщеного глушника на боці, збиті коліна, розсипану аптечку по полігону після надання ПМД та інші косяки, які, по-перше, не очікував, по-друге, в реальній обстановці могли мене погубити. Стрільби проводяться в стані фізичної і моральної втоми, так би мовити, на «межі своїх можливостей» з необхідною умовою збереження ТБ і продовження виконання поставленого завдання. Часто до такого стану додається інтелектуальний елемент, коли потрібно не просто вражати групу мішеней, а що то запам'ятовувати, обчислювати, в загальному думати головою, тоді коли вона зовсім це робити не хоче. Крім спорядження тестується і одяг / взуття / головні убори. Переодягатися особливо ніколи, рівень навантаження на вправах різний потрібно вибрати оптимальний, щоб і не перегрітися, і не замерзнути. Після останнього разу пісок не просто потрапив в взуття, а був скрізь навіть з гаманця з документами реально сипався.

Найбільшу цінність курсу бачу в інструкторів і тих навичках, які передають. Насправді створити фізичне навантаження і змусити при цьому стріляти завдання досить нескладна. Але «прив'язати» це все до бою, і показати як це робити правильно, можуть тільки ті, хто знає це не в теорії, а на практиці воював, перебинтовувати десь під кулями, обходив засідки і отримував цей досвід не з "Ютюбі" або блогів, а дорогою ціною своєї крові, смертей товаришів та інших втрат.

Автор: Den4ic

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: