Зброя та безпека-2017

XIV виставка "Зброя та безпека 2017", що проходила в Києві минулого тижня, продемонструвала значний розвиток, в порівнянні з минулими роками.

Всі відвідувачі могли ознайомитися зі зразками сучасного озброєння, військової техніки, як українських, так і іноземних виробників (з Європи, Азії, а також Північної та Південної Америки).

Тут були представлені бронеавтомобілі "Козак" та "Варта", крупнокаліберні кулемети, гранатомети, сучасне екіпірування, новітня та вдосконалена вогнепальна зброя та багато іншого. Концерн "Укроборонпром" продемонстрував передові досягнення, якими може пишатись оборонно-промисловий комплекс України.

На виставці, вже 14 років поспіль демонструються успіхи нашої науки і промисловості, які націлені на підвищення обороноздатності країни. Проведення такого заходу також допомагає українським та іноземним розробникам в сфері безпеки, представляти свої найкращі досягнення, та створювати нові, ще більш продуктивні проекти.

Як завжди, значна частина виставки була відведена невеликим вітчизняним компаніям, що виробляють і реалізують товари для активного відпочинку та тактичного призначення.

Зростання та розвиток виставки "Зброя та безпека" складно не помітити. І це говорить нам багато про що. В першу чергу, варто відзначити підвищення якості діяльності оборонно-промислового комплексу України і підвищення стратегічного значення нашої держави для співпраці з іншими країнами. Одночасно з тим зростає обізнаність серед населення в питаннях цієї актуальної, на сьогоднішній день, тематики.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: