Оптика українського виробництва від компанії MERCURY TECHNOLOGY

ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ» є украЇнською компанією з іноземною інвестицією, яка займається виробництвом новітніх приладів нічного бачення, систем формування інфрачервоного зображення, освітлювальних приладів та іншого оптичного устаткування, що характеризується бездоганною роботою і безліччю різних функцій. Ми використовуємо ультрасучасні матеріали, передові виробничі технології і вдосконалений дизайн. Компанія зосереджена на постійному вдосконаленні, розробці та здійсненні останніх електронно-оптичних технологій. Компанія прагне повністю забезпечити своїх клієнтів найкращою продукцією за найбільш прийнятними цінами.

Прилади нічного бачення

Більшість приладів нічного бачення є світловими підсилювачами. Технології світлового підсилення допомагають малій кількості світлової енергії, наприклад, від місячного або зоряного світла, перетворюватися на електричну енергію (електрони). Ці електрони збільшуються в геометричній прогресії через електричні і хімічні процеси. Потім вони стикаються з люмінесцентним екраном, який перетворює електрони назад у фотони, для того, щоб відтворити точне зображення навіть у цілковитій темряві. У доповненні до традиційних зелених люмінесцентних оптичних перетворювачів ми, нещодавно, представили на ринку білі люмінесцентні дисплеї, які дозволяють користувачам бачити чорно-біле зображення замість традиційного зеленого.

У світі «нічного бачення», термін «Покоління» відображає рівень технологій, використаний для конкретного пристрою. Чим вище рівень, тим краще буде працювати прилад нічного бачення . Наприклад, модель Покоління 2 більш вдосконалена ніж модель Покоління 1. У 2013 в світі був представлений новий рівень: технологія Керамічного оптичного перетворювача, яка зайняла позицію між традиційними моделями Покоління 1 і 2.

ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ» надає обладнання на різноманітних рівнях ПНБ технологій, у всіх можливих конфігураціях, включаючи монокуляри, бінокуляри, оптичні приціли та насадки

Покоління 1+ К «Гібрид», керамічний оптичний перетворювач

Завдяки сучасним розробкам в електронно-оптичній індустрії, компанія представляє доступні, якісні прилади нічного бачення з гібридною техно- логією керамічних оптичних перетворювачів підвищеної чутливості. Працюючи за тим же принципом, як і перетворювач Покоління 1+ з ЄОП, який зроблений зі скла і є досить крихким, модель з керамічним ЄОП виконана якмоделі Покоління 2 і 3 з металевих і керамічних частин. Пристрої з керамічним оптичним перетворювачем виконані з міцних елементів, які ударостійкі і вібростійкі.

Надійна оболонка добре захищає прилад від зовнішніх факторів, прилад більш компактний і надійний в експлуатації. Технологія керамічних оптичних перетворювачів представляє кращу роздільну здатність 60-70 ліній/мм та рівень фотокатодної чутливості починаючи від 400 мкА/лм, що забезпечує зображення найкращої якості в самому слабкому освітленні і конкурує з лідируючими моделями Покоління 2+.

Оптичні перетворювачі Покоління 2+Б «Стандартна роздільна здатність»

Оптичні перетворювачі 2-го покоління мають мікроканальну пластину (МКП) електронного підсилювача, а також мультилужний фотокатод та вбудоване джерело живлення.

Звичайний діапазон роздільної здатністі від 45 до 51 ліній/мм, а також рівень відношення сигнал/шум від 15 до 21.

Оптичні перетворювачі Покоління 2+А«Підвищена роздільна здатність»

Оптичний перетворювач Покоління 2+А «Підвищена роздільна здатність» розроблений для найбільш якісної роботи ніж звичайне друге покоління.


Модель підвищеної роздільної здатності є компактним приладом, має мультилужний фотокатод, електронний підсилювач з МКП, формат 18мм. Звичайний діапазон роздільної здатності від 47 до 54 ліній/мм, а також рівень відношення сигнал/шум від 15 до 22.

Оптичні перетворювачі Покоління 2+ ВР «Висока роздільна здатність»

Оптичний перетворювач Покоління 2+ВР «Висока роздільна здатність» є вдосконаленою версією попередньої моделі. Більшість характеристик є наближеними до 3 покоління оптичних перетворювачів.

Модель має мультилужний фотокатод. Звичайний діапазон роздільної здатності від 55 до 72ліній/мм, а також рівень відношення сигнал/шум від 15 до 23.


Оптичні перетворювачі Покоління 2+ЧБ «Чорно-біле зображення» з білим люмінофором

Досвідчені професіонали знають, що зображення в темний час доби стають більш природними, коли на дисплеї вони передаються в чорному і білому кольорах, на відміну від звичайних зелених зображень. Наша унікальна модель Покоління 2+ ЧБ «Чорно-біле зображення» характеризується високим рівнем контрасту і більш виразним зображенням обрисів і тіней.

Модель оснащена мультилужним фотокатодом. Звичайний діапазон роздільної здатності від 47 до 54 ліній/мм, а також рівень відношення сигнал/шум від 15 до 22.

Тепловізійні пристрої

Тепловізори або інфрачервоні камери, виявляють тепло, що утворюється від предметів або живих істот. Все, що стикається один з одним, виділяє енергію. Чим тепліший об’єкт, тим більше теплової енергії він виділяє. Тепло, що виділяється, називається теплова сигнатура. Коли об’єкти мають різні теплові сигнатури, вони відображаються на моніторі тепловізора різними кольорами. Можна швидко і легко виявити теплокровних тварин, у тому числі і людей в прохолодному навколишньому середовищі.

Теплові камери мають лінзи, як у камер, чутливих до видимого світла. Але у випадку теплового виявлення, лінзи фокусують хвилі інфрачервоної енергії на антену теплового датчика. Тисячі датчиків на антені перетворюють інфрачервону енергію в електричні сигнали, які створюють відео зображення. Інфрачервоні камери вимірюють і визначають тепловий профіль об’єктів щодо температури будь-яких об’єктів, що знаходяться навколо. Телевізійні технології також дозволяють користувачам виявити ціль в поганих погодних умовах: в сильну заметіль, пил, дим, туман і т.д. Продукція ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ» представляє лінію найбільш зручних тепловізорів, доступних в наші дні для спортсменів та мисливців, маючи доступну ціну і високу якість.

Монокуляри нічні Койот


«Койот» - це монокуляр нічного бачення з ексклюзивною технологією керамічного електронно-оптичного перетворювача «Гібрид». На відміну від крихких скляних трубок 1-го покоління, «Гібрид» подібно ЕОП 2-го і 3-го покоління, це сплав металу з керамікою.

Це трубка підвищеної міцності, яка забезпечує чудову якість зображення. У поєднанні з AIM прилад являє собою одно- або трьох- кратний приціл сумісний із середнім калібром (рекомендується до 7,62 мм).

Цікавий співвідношенням ціна - якість (тести показали, що з лазерним ліхтариком він видає картинку рівня другого покоління). Через відсутність мікроканальної пластини, таке поняття як «сигнал-шум» взагалі відсутнє (тобто немає шуму/дисторсії). Прилад багатофункціональний - у поєднанні з різними аксесуарами може працювати як монокуляр, окуляри або приціл.

Використовується для полювання та спостереження в нічний час доби. «Койот» - це міцний, легкий монокуляр нічного бачення, який може монтуватися на камеру, голову, шолом або перед прицілом. «Койот» з трьохкратним афокальним телеконвектором може використовуватися для ведення спостереження з великих відстаней. «Койот» - це чудовий вибір, а також відмінне поєднання ціни та якості.

 • Керамічний ЕОП з високою роздільною здатністю
 • Компактна, міцна конструкція • Кріпиться на голову або шолом
 • Кріпиться на зброю
 • Живлення від однієї літієвої батареї CR123A
 • Пристосований для використання з камерою
 • Вбудований ІЧ ліхтарик
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

 • Збільшення 1x
 • Оптична система 35мм; F/1.7
 • Кут огляду (°) 35
 • Розміри (мм) 149 x 49 x 82
 • Вага (кг) 0,37

Монокуляри Нічні Орлан


«Орлан» - це високотехнологічний, міцний і надійний багатофункціональний монокуляр нічного бачення, який надає високу якість ЕОП 2-го покоління за мінімальну ціну. Оснащений за останніми технологіями, монокуляр «Орлан» стане в нагоді як мисливцям так і спортсменам.

Монокуляр «Орлан» можна носити в руках, а також прикріплювати на зброю, голову або шолом, встановлювати на камеру для нічних зйомок. Додаткові трьох-, п’яти-, восьмикратні об’єктиви в лічені секунди перетворять його на монокуляр для ведення спостереження на середніх і далеких відстанях.

Не дивлячись на низьку вартість, монокуляр «Орлан» оснащений ручним регулюванням яскравості, вбудованим захисним світлосенсором і інфрачервоним освітлювачем. Монокуляр «Орлан» задовольняє потреби як любителів, так і найвимогливіших професіоналів.

 • Компактний, міцний дизайн
 • Водонепроникний
 • Пристосований до кріплення на зброю
 • Встановлюється на голову або шолом
 • Автоматичне регулювання яскравості
 • Вбудований захисний світлосенсор
 • Ергономічний, легкий у використанні
 • Пристосований до встановлення з камерою
 • Вбудований ІЧ ліхтарик з розсіювальною лінзою
 • Гарантія 2 роки

Характеристики: 

 • Збільшення 1x
 • Оптична система 24мм; F/1.2
 • Кут огляду (°) 40
 • Розміри (мм) 157 x 60 x 75
 • Вага (кг) 0,46

Монокуляри нічні Гекко

«Гекко» - це новий стандарт якості, на який будуть рівнятися всі виробники багатофункціональних монокулярів нічного бачення в майбутньому. Прилад «Гекко» оснащений високоякісною просвітленою оптикою, яка вбудована в міцний, ергономічний і надійний корпус.

Прилад виготовлений за найвищими стандартами, тому відмінно працює в будь-яких погодних умовах - чи то дощ, сніг, підвищена вологість або екстремальні температури.

«Гекко» оснащений функцією ручного регулювання яскравості, яка дозволяє користувачеві налаштовувати яскравість зображення для найкращої продуктивності приладу, функцією запобігання засвічення ЕОП.

Прилад автоматично вимикається при піднятті його на шоломі або голові. Він доступний з різноманітними аксесуарами, такими як трьох-, п’яти- і восьмикратні об’єктиви для спостереження на середніх і далеких відстанях, кріпленням на зброю, голову або шолом, а також аксесуаром, який відраховує час життя ЕОП.

Це єдиний прилад, який має стільки функцій, але при цьому досить простий у використанні.

 • Компактний і міцний корпус
 • Водонепроникний
 • Кріпиться на зброю, голову або шолом
 • Автоматичний контроль яскравості
 • Захисний світловий сенсор
 • Пристосований до використання з камерою
 • Вбудований ІЧ ліхтарик з розсіювальною лінзою
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

 • Збільшення 1x
 • Оптична система 27mm; F/1.2
 • Кут огляду (°) 40
 • Розміри (мм) 120 x 49 x 69
 • Вага (кг) 0,4

Бінокуляри нічні Філін

«Філін» - це відмінний прилад нічного бачення для ведення спостереження в нічний час доби. «Філін» має поліпшені характеристики, ергономічний корпус і забезпечує широкий кут огляду.

Цей прилад стане незамінним для охорони зовнішнього периметра, спостереження за природою та просто для спостереження з далеких і середніх відстаней. «Філін» доступний з п’яти і восьмикратним об’єктивами, він оснащений інфрачервоним ліхтариком і декількома схемами захисту.

Цей прилад має міцний корпус, він вологонепроникний та ударостійкий, але в той же час досить легкий. «Філін» - це відмінний вибір для мисливців, любителів природи та спортсменів.

 • Міцний, легкий, універсальний дизайн
 • З 5х, 8х кратним збільшенням
 • Багатошарове захисне оптичне покриття з високою світ- лопропускною здатністю
 • ІЧ ліхтарик великого радіусу дії
 • Вологонепроникний та ударостійкий
 • Встановлюється на штатив
 • Ремені на руку і шию
 • Гарантія 2 роки

Модель Філін 5х

 • Збільшення 5x
 • Оптична система 108mm; F/1.5
 • Кут огляду (°) 9,5
 • Розміри (мм) 305 x 140 x 86
 • Вага (кг) 1,3

Модель Філін 8х

 • Збільшення 8x
 • Оптична система 160 mm; F/2.0
 • Кут огляду (°) 6,5
 • Розміри (мм) 350 x 140 x 100
 • Вага (кг) 1,5

Окуляри нічні Сокіл


«Сокіл» - це неймовірно міцні, але компактні окуляри нічного бачення на базі електронно-оптичних перетворювачів 2-го покоління. Оснащений високоякісною оптикою і простою, але надійною електронікою.

Окуляри «Сокіл» забезпечують чітке і яскраве зображення навіть в найскладніших умовах.

У комплект входить вбудований інфрачервоний ліхтарик, для читання карт або для підсвічування на коротких відстанях. Окуляри «Сокіл» доступні з різноманітними аксесуарами, такими як трьох-, п’яти- і восьмикратні об’єктиви для середніх і далеких відстаней, кріплення на голову або шолом, а також знімний інфрачервоний ліхтарик для підсвічування з великих відстаней.

Вологонепроникні, міцні, легкі і компактніокуляри «Сокіл» стануть невід’ємним атрибутом для полювання, відпочинку на природі або інших цілей.

 • Легкий, компактний та міцний прилад
 • Багатофункціональний: можна тримати в руках, вста- новлювати на голову або шолом
 • Зручне наголов’я з системою flip-up
 • Багатошарове захисне оптичне покриття
 • ІЧ ліхтарик
 • Автоматичне регулювання яскравості
 • Сенсор рівня освітленості
 • Вологонепроникний
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

 • Збільшення 1x
 • Оптична система 24mm; F/1.2
 • Кут огляду (°) 40
 • Розміри (мм) 150 x 102 x 70
 • Вага (кг) 0,45

Окуляри нічні Сокіл Плюс

Завдяки своїм аксесуарам прилад може використовуватися як окуляри і бінокуляри нічного бачення. У комплект входить наголов’я, яке дозволяє встановлювати прилад на голову або шолом.

Наголов’я оснащене механізмом автоматичного вимкнення приладу при відкиданні окулярів вгору, що економить заряд батареї. Корпус приладу прогумований і комплектується високоякісною оптикою.

Він вологонепроникний і ударостійкий, відмінно працює в будь-яких погодних умовах - чи то дощ, сніг, підвищена вологість або екстремальні температури.

 • Компактний і легкий: вага - 0,5 кг, розміри - 165х120х61 мм
 • Встановлюється на голову або шолом, з функцією авто- матичного вимкнення при відкиданні приладу наверх та включення при поверненні приладу у вихідне положення
 • Вбудоване інфрачервоне підсвічування з розсіюваль- ною лінзою
 • Автоматичний контроль яскравості
 • Захисний світловий сенсор
 • Перемикач із захисним механізмом, що запобігає мимовільному ввімкненню вбудованого підсвічування
 • Вологонепроникний і ударостійкий
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

 • Збільшення 1x
 • Оптична система 27mm; F/1.2
 • Кут огляду (°) 40
 • Розміри (мм) 165 x 120 x 61
 • Вага (кг) 0,49

Оптичні приціли нічного бачення Лорі

Приціл «Лорі» розроблений з використанням новітньої технології керамічного електронно-оптичного перетворювача «Гібрид», яка дозволяє перевершувати розширення приладів 1-го покоління в два рази. Таке розширення забезпечує більш ясне, чітке зображення.

Технологія «Гібрид» пропонує «краще в своєму роді» розширення - до 70 ліній/мм і підвищену до 400 мкА/лм чутливість фотокатода, яка забезпечує якість зображення, здатну скласти конкуренцію якості трубок приладів 2-го покоління, навіть у складних умовах розсіяного освітлення.

Корпус пристрою виготовлений з надміцного алюмінію, із закріпленим ущільнювальним кільцем круглого перетину. Прилад прогумований для додаткового захисту. Як і всі приціли виготовлені ТОВ «Меркурі Технолоджи», «Лорі» заповнюється азотом і поставляється в комплекті з батарейками, сумкою для транспортування, інструкцією з експлуатації та всім необхідним обладнанням для встановлення на стандартну збройову планку.

Ударостійкі скляні лінзи і прицільна мітка, яка налаштовується вручну, забезпечують легке прицілювання. Приціл нічного бачення є водонепроникним та пилонепроникним, а також, для забезпечення підвищеної надійності, захищений від проникнення піщинок.

Приціл доповнений тактичними рейками для лазерів або освітлювачів (ІЧ - освітлювач високої потужності поставляється в комплекті). Приціл «Лорі» - ідеальний для споживачів, які шукають компактний, міцний, легкий приціл нічного бачення.

 • Швидка трансформація денного прицілу в приціл нічного бачення
 • Кріпиться перед будь-яким денним прицілом, не вима- гає повторного пристрілювання зброї
 • Бездротовий пульт управління
 • Працює від однієї лужної 1.5В АА або 3В CR123A літієвої батареї
 • Індикатор засвічення
 • Автоматичний контроль яскравості
 • Швидкознімне кріплення
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

 • Збільшення 3x
 • Оптична система 108mm; F/1.5
 • Кут огляду (°) 10,5
 • Розміри (мм) 275 x 87 x 95
 • Вага (кг) 1,36

Оптичні приціли нічного бачення Яструб

«Яструб» прекрасний вибір в тому випадку, коли стрілок і ціль знаходяться на великій відстані один від одного. Прилад оснащений високоякісним електронно-оптичним перетворювачем і має функцію регулювання прицільної мітки по вертикалі і горизонталі. Все управління здійснюється за допомогою кнопкового контролю.

Приціл «Яструб» дозволяє бачити в темряві краще, ніж ви очікували. Приціл комплектується якісними ЕОП 2-го покоління c зеленим або чорно-білим зображенням. Який дозволяє користувачеві бачити все в чорно-білому кольорі. Регульована яскравість прицільної мітки унікальна, оскільки жоден інший приціл нічного бачення на ринку не має такі чітко окреслені і в той же час на стільки тонкі прицільні мітки, що дозволяє досягти найбільш чіткого прицілювання навіть у найменші об’єкти.

Приціл «Яструб» оснащений спеціальними кріпленнями, які дозволяють міцно встановити його на зброю без особливих зусиль. У комплектацію можуть входити різноманітні аксесуари, включаючи інфрачервоний освітлювач. Корпус прицілу - водонепроникний, міцний, легкий і виконаний з авіаційного алюмінію

 • Простота експлуатації
 • Захист приладу від засвічення, автоматичний контроль яскравості
 • Перехрестя, що світиться в центрі прицільної мітки
 • Регулювання яскравості прицільної мітки
 • Ударостійка конструкція
 • Водонепроникний корпус
 • Можливість установки на стандартну напрямну типу Weaver
 • Знімний інфрачервоний освітлювач
 • Гарантія 2 роки

Модель Яструб 4х

 • Збільшення 4x
 • Оптична система 108mm; F/1.5
 • Кут огляду (°) 10
 • Розміри (мм) 305 x 102 x 71
 • Вага (кг) 1,2

Модель Яструб 6х

 • Збільшення 6x
 • Оптична система 160 mm; F/2.0
 • Кут огляду (°) 6,5
 • Розміри (мм) 388 x 102 x 71
 • Вага (кг) 1,9

Оптичні приціли нічного бачення Козак


Приціл «Козак» розроблений відповідно до найсучасніших оптичних технологій, що дозволило зробити його більш компактним і легким. «Козак» комплектується якісними ЕОП 2-го покоління з зеленим або чорно-білим зображенням. Приціл оснащений швидкознімним кріпленням, яке дозволяє міцно встановити його на зброю без особливих зусиль.

У комплектацію до прицілу входить двократний збільшувач, а також пульт дистанційного керування, перехідник, який дозволяє використовувати батарейку типу AA, замість CR123A, різноманітні аксесуари, включаючи інфрачервоний освітлювач. Корпус прицілу - водонепроникний, міцний і легкий.

 • Високоякісні ЕОПи покоління 2 +
 • Ударозахищенність, повністю скляна просвітлена оптика
 • Захист від засвічення
 • Прицільна мітка з регульованим підсвічуванням
 • 2-кратна оптична насадка в комплекті
 • Бездротовий пульт дистанційного керування
 • Знімний ІЧ освітлювач для далеких відстаней
 • Водонепроникний корпус
 • Живлення від однієї CR123A Lithium або AA батареї
 • Індикатор розряду батареї
 • Швидкознімне кріплення
 • Кріплення на стандартний кронштейн типу Weaver
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

Фронтальні насадки нічного бачення Саламандра

«Саламандра» - це одна з найбільш удосконалених насадок нічного бачення для стрільби в темний час доби на середніх відстанях. Цьому приладу немає рівних, коли йдеться про чіткість, універсальність, надійність, функціональність і ціну.

«Саламандра» перетворює ваш денний приціл в прилад нічного бачення і забезпечує відмінне виявлення цілі, а також функціональну наводку для найвимогливіших спортивних стрільців та мисливців. Використовуючи останні вдосконалені технології нічного бачення, прилад «Саламандра» виключає традиційний процес зміни прицілу денного бачення на приціл нічного бачення, який передбачає повторну пристрілку.

«Саламандра» легко кріпиться перед денним прицілом та не вимагає повторного пристрілювання, оскільки «Саламандра» - оптично юстований прилад і рівень похибок не перевищує 1 MOA. «Саламандра» дозволяє досягти стійкої позиції і точності при пострілі, і все це при використанні абсолютно ідентично прицілу денного бачення.

Ви можете встановити бездротовий пульт управління на зброю, тим самим поліпшити швидкість і простоту роботи насадки. Рекомендується використовувати прилад разом з денними прицілами шести-, семикратного збільшення. Насадка «Саламандра» оснащена фіксаторами, а також швидкознімною системою кріплення, що дозволяє швидко і просто приєднати його до денного прицілу або встановити на будь-яку стандартну збройову планку.

 • Швидка трансформація денного прицілу в приціл нічного бачення
 • Кріпиться перед будь-яким денним прицілом, не вимагає повторного пристрілювання зброї
 • Бездротовий пульт управління
 • Працює від однієї лужної 1.5В АА або 3В CR123A літієвої батареї
 • Індикатор засвічення
 • Автоматичний контроль яскравості
 • Швидкознімне кріплення
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

 • Збільшення 1x
 • Оптична система 80 mm; F/1.44
 • Кут огляду (°) 12
 • Розміри (мм) 150 × 100 × 83
 • Вага (кг) 0,76

Фронтальні насадки нічного бачення Артеміс

«Артеміс» - це одна з найбільш удосконалених насадок нічного бачення для стрільби в темний час доби на середніх відстанях. Цьому приладу немає рівних, коли йдеться про чіткість, універсальність, надійність, функціональність і ціну. Насадка «Артеміс» перетворює ваш денний приціл в прилад нічного бачення і забезпечує відмінне виявлення цілі, а також функціональну наводку для найвимогливіших спортивних стрільців та мисливців.

Використовуючи останні вдосконалені технології нічного бачення, насадка «Артеміс» виключає традиційний процес зміни прицілу денного бачення на приціл нічного бачення, який передбачає повторне пристрілювання.

«Артеміс» легко кріпитися перед денним прицілом, та не вимагає повторного пристрілювання, оскільки ця насадка - оптично юстований прилад і рівень похибок не перевищує 1 MOA.

«Артеміс» дозволяє досягти стійкої позиції і точності при пострілі, і все це при використанні абсолютно ідентично прицілу денного бачення. Ви можете встановити бездротовий пультуправління на зброю, тим самим покращити швидкість і простоту роботи насадки. Рекомендується використовувати прилад разом з денними прицілами шести-, семикратного збільшення.

Насадка «Артеміс» оснащена фіксаторами, а також швидкознімною системою кріплення, що дозволяє швидко і просто приєднати його до денного прицілу або встановити на будь-яку стандартну збройову планку

 • Швидка трансформація денного прицілу в приціл нічного бачення
 • Кріпиться перед будь-яким денним прицілом, не вимагає повторного пристрілювання зброї
 • Бездротовий пульт управління
 • Працює від однієї лужної 1.5В АА або 3В CR123A літієвої батареї
 • Індикатор засвічення
 • Автоматичний контроль яскравості
 • Швидкознімне кріплення
 • Гарантія 2 роки

Характеристики

 • Збільшення 1x
 • Оптична система 80mm; F/1.65
 • Кут огляду (°) 13
 • Розміри (мм) 180 x 80 x 80
 • Вага (кг) 0,69

Інфрачервоні освітлювачі МТЛ-850

Додаткові інфрачервоні освітлювачі на дальні відстані забезпечують велике посилення зображення, можливості перегляду операцій в місцях з поганим освітленням. Інфрачервоні освітлювачі використовуються в місцях, де рівень природного освітлення є недостатнім. Освітлювач МТЛ-850 забезпечує майже інфрачервоне світло, яке, не дивлячись на те, що невидиме для неозброєного ока, може значно покращити продуктивність пристроїв нічного бачення.

Функції освітлювача: корегування розбіжності кутового поля зору і вихідної потужності. Довгий діапазон ІЧ-освітлювачів значно розширює можливості зброї нічного бачення і пристроїв спостереження. Потужна модель МТЛ-850 поставляється в стандартній комплектації з акумулятором і модулем зарядного пристрою.

Факультативний А-фокусний подвоювач скорочує відстань ІЧ-променя для спостереження на наддалекі відстані. Інфрачервоні освітлювачі МТЛ-850 забезпечують широкодіапазонне корегування ширини променю, що різко підвищує продуктивність ІЧ приладів і розширює видимість у нічний час

 • Потужний, інфрачервоний освітлювач на далекі відстані
 • Висока потужність, інфрачервоний світлодіод
 • Регулювання потужності
 • Широкий діапазон регулювання кута променя
 • Точне регулювання напрямку променя
 • Невидимий для людського ока
 • Безпечний для очей
 • Легкий і міцний
 • Ідеально підходить для екстремальних умов, умов низь- кої освітленості
 • Може бути встановлений на збройовій рейці або вико- ристовуватися як портативний пристрій
 • Додатковий А-фокусний подвоювач для спостереження на наддалекі відстані
 • Гарантія 2 роки

Характеристики:

 • Тип ІЧ- випромінювача Світлодіод
 • Потужність 1000 мВт
 • Пікова довжина хвилі 850 нм
 • Діапазон освітлення До 1000 м
 • Відхилення Від 4° до 35°
 • Джерело живлення Одномісний 18650 (3,7) акумулятор
 • Час роботи батареї при 20 ° C - До 10 годин (1/4 заряду) - До 8 годин (1/2 заряду) - До 6 годин (3/4 заряду) - До 2,5 годин (повна потужність)
 • Захищення водостійкий
 • Габаритні розміри (без кріплення) 150 х 46 х 46 мм
 • Вага (без акумулятора і кріплення) 210 г

Монокуляри тепловізійні Галілео


Основою модельного ряду тепловізійних монокулярів «Галілео» є неохолоджуваний мікроболометр FLIR Tau 2. Прилад доступний з розширенням матриці 336х256. «Галілео» - надійний, компактний і простий в управлінні.

Можливість використання приладу 24 години на добу 7 днів на тиждень є однією з численних його переваг. Тепловізійна технологія дозволяє визначати ціль крізь сніг, туман, дим, імглу та інші несприятливі умови.

На відміну від інших приладів, «Галілео» практично неможливо визначити іншим тепловізійним приладом або приладом нічного бачення, адже він не випромінює ні інфрачервоне світло, ні радіочастотну енергію.

 • Управління через екранне меню
 • Цифрове збільшення до 8x
 • Різні колірні режими: білий-гарячий/чорний-гарячий/ райдужний/ колірні режими, що налаштовуються
 • Збільшений час роботи з додатковим батарейним блоком
 • Відеозапис: відеовихід/додатковий відеорекордер на SD карті пам’яті з функцією відтворення
 • Функція вибору тактичної обстановки
 • Міцний корпус з авіаційного алюмінію
 • Швидкий старт (3 секунди)
 • Живлення від двох літієвих батарей CR123А або зовнішнього джерела
 • Вологостійкий
 • Гарантія 3 роки

Бінокуляри тепловізійні Скорпіо

Основою модельного ряду Бінокулярів «Скорпіо» є неохолоджуваний мікроболометр FLIR Tau 2. Прилад доступний з розширенням матриці 336х256. «Скорпіо» - надійний, компактний і простий в управлінні прилад.

Можливість використання приладу «Скорпіо» 24 години на добу 7 днів на тиждень є однією з численних його переваг. Тепловізійна технологія дозволяє визначати ціль крізь сніг, туман, дим, імглу та інші несприятливі умови.

На відміну від інших приладів, «Скорпіо» практично неможливо визначити іншим тепловізійним приладом або приладом нічного бачення, адже він не випромінює ні інфрачервоне світло, ні радіочастотну енергію.

 • Управління через екранне меню
 • Цифрове збільшення до 8x
 • Різні колірні режими: білий-гарячий/чорний-гарячий/ райдужний/ колірні режими, що налаштовуються
 • Збільшений час роботи з додатковим батарейним блоком
 • Відеозапис: відеовихід/додатковий відеорекордер на SD карті пам’яті з функцією відтворення
 • Функція вибору тактичної обстановки
 • Міцний корпус з авіаційного алюмінію
 • Швидкий старт (3 секунди)
 • Живлення від двох літієвих батарей CR123А або зовнішнього джерела
 • Вологостійкий
 • Гарантія 3 роки

Джерело: http://mercurytech.com.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: