Оптика українського виробництва від компанії MERCURY TECHNOLOGY

MERCURY TECHNOLOGY

ООО «Меркурий ТЕХНОЛОДЖИ» - підприємство, засноване в 2015 році в Україні (Одеса), яке вибороло лідируючі позиції як на національному, так і на міжнародному ринках оптичних приладів.

Ми виробляємо сучасні тепловізори та прилади нічного бачення, що характеризується бездоганною роботою і безліччю різних функцій. Ми використовуємо ультрасучасні матеріали, передові виробничі технології і вдосконалений дизайн. Компанія зосереджена на постійному вдосконаленні, розробці та здійсненні останніх електронно-оптичних технологій. Компанія прагне повністю забезпечити своїх клієнтів найкращою продукцією за найбільш прийнятними цінами.

Наша компанія працює для широкого кола клієнтів, включаючи професіоналів. Наші прилади використовуються в лісових господарствах, водних і залізничних службах безпеки, а також в спеціальних підрозділах поліції. Продукція може бути адаптовані під конкретні функціональні потреби.

Тепловізійний приціл STRIGES-PRO

1. Корпус: Алюмінієвий, ударостійкий, захищений від вологи.

2. Об'єктив: Яскравий, просвітлений, покриття HD, азотонаповнений.

3. Матриця: Дозвіл 384х288 або 640х480, піксель 17мкм, сенсор (Vox).

4. Модуль WI-FI

5. Програма:

 • Пульт дистанційного керування.
  Частота кадрів 50Гц.
  Шість кольорових режимів обробки зображень.
  Спеціальна функція пошуку людей і тварин.

Особливості:

Тепловізійний приціл «STRIGES-PRO» виконаний в ергономічному, ударопрочном корпусі з авіаційного алюмінію, який стабільний при роботі в сніг, дощ і навіть готовий не надовго зануритися під воду, володіючи класом захисту IP67. Витримує високу ступінь віддачі 500G, що відповідає калібру 338L.

Кільце фокусування об'єктива широке з глибоким протектором - зручно навіть в снігу в рукавичках. Прилад має Двомуфтовий швидкознімний кронштейн кріплення на планки пікатінні і вівер. Окуляр приладу має великий діаметр вихідного зіниці.

Цей приціл розроблений на основі сучасного сенсора з оксиду ванадію (VOx) з дозволом 384х288 пікселів. Розмір точки становить 17мкм. Такі характеристики дозволяють домогтися вражаючою деталізації зображення і виявити теплової об'єкт на великій відстані.

Частота 50 Гц робить комфортним і зручним спостереження за швидко рухомими тепловими об'єктами. Калібрування відбувається безшумно, автоматично.

«Меркурі Технолоджи» використовує у виробництві високоякісні германієві об'єктиви з просвітленої оптикою, азотонаповненням та особливо твердим «алмазоподібним» захисним покриттям. Фокусна відстань таких об'єктивів дорівнює діаметру об'єктиву, що розширює межі виявлення об'єктів.

П'ять кольорів прицільної мітки з вибором в залежності від контрастності об'єкта, що спостерігається. Режим «Авто» - автоматично змінює колір мітки в залежності від температури об'єкта.

Вбудований модуль WI-FI дає можливість дистанційного керування і спостереження з укриття, записуючи і передаючи зображення на смартфон або планшет за допомогою додатка WI-FI AVIN.

Програма прицілу дозволяє вибрати шість колірних режимів спостереження

Дисплей з технологією OLED забезпечує надійну роботу приладу при температурах навколишнього середовища від -25 до +50 градусів, зберігаючи якість зображення.

На відміну від недорогих цифрових приладів «STRIGES-PRO» не використовує при роботі освітлювальні прилади. Тому ви маєте якісне зображення в будь-який час доби і в будь-яку погоду. Крім того мисливець не може бути виявлений звіром, а стрілок противником.

Покращений алгоритм обробки візуальної інформації та новітні розробки надають прицілу «STRIGES-PRO» безмежні можливості при використанні його як бойовими підрозділами, мисливцями, а також силами забезпечення правопорядку.

Тепловізійний приціл MT-LORY

Приціл MT - LORY оптимальне поєднання ціни та якості

Дизайн користувальницького інтерфейсу MT-LORY дотримується принципів зручності і простоти. Інтуїтивно зрозуміле меню з відображенням інформації на дисплеї про поточний робочому стані приладу і швидке управління функціями першої необхідності: яскравість, контрастність, колір і режими роботи приладу. Розташування меню і розподіл кнопок на прицілі розділені і симетричні, розташовані в порядку, відповідному напрямку основного меню.

Приціл MT-LORY, що володіє високим рівнем захисту IP67 і високою стійкістю до ударів, працює в важких умовах, використовуючи унікальний алгоритм обробки зображень для зменшення «шуму» і виділення мети.

Застосовується в приладі спеціальне програмне забезпечення (DDE), покращує контрастність, яскравість і деталізацію зображення у цифровому форматі. Це незамінна функція при стрільбі в туман, в дощ, в задимлення і інших несприятливих станах атмосфери.

Якість картинки також підтримує OLED дисплей з високою роздільною здатністю 1024х768 пікселів.

Базові режими зображення - гарячий білий і гарячий чорний.

Функція «IColor» - розумне колірне виділення, яке відображає навколишнє середовище в природному кольорі, а ціль підсвічується для того щоб її було простіше розпізнати.

Приціл MT-LORY при налаштуванні прицільної мітки, дає можливість вибрати 4 кольори і 5 видів сітки (в тому числі Mil-Dot). Прицільні мітки так само можуть бути пристріляні для 5 різних профілів.

Функція «картинка в картинці» з 2-кратним цифровим збільшенням робить процес прицілювання практично безпомилковим.

Розумний далекомір - функція вимірювання дистанції до мети відомого зростання (лось, кабан або заєць).

Пристрілювання зброї можна здійснити одним пострілом, використовуючи підміню «встановлення нуля».

Дефектні пікселі при закритті кришки об'єктива будуть виправлені за допомогою алгоритму програмного забезпечення.

Заряд на повноцінне полювання - працює приціл MT-LORY від двох акумуляторів типу CR123. Одного заряду таких батарей вистачить на 5 годин безперервної роботи. Потрібно більше часу? До Ваших послуг Універсальний роз'єм S620, Micro-USB- підключайте будь-які зовнішні джерела живлення з напругою в 5 вольт!

Тепловізійний монокуляр Mercury EVO-SHOT-PRO

1. Корпус: Алюмінієвий, ударостійкий, захищений від вологи.
2. Об'єктив: Яскравий, просвітлений, покриття HD, азотонаповнений.
3. Матриця: Дозвіл 384х288 або 640х480, піксель 17мкм, сенсор (Vox).
4. Модуль WI-FI
5. Програма:

 • Пульт дистанційного керування.
 • Частота кадрів 50Гц.
 • Шість кольорових режимів обробки зображень.
 • Спеціальна функція пошуку людей і тварин.

Тепловізійний монокуляр «EVO-SHOT-PRO» виконаний в ергономічному, ударопрочном корпусі з авіаційного алюмінію, який стабільний при роботі в сніг, дощ і навіть готовий не надовго зануритися під воду, володіючи класом захисту IP67.

Цей монокуляр розроблений на основі сучасного сенсора з оксиду ванадію (VOx) з роздільною здатністю 640х480 пікселів. Розмір точки становить 17мкм. Такі характеристики дозволяють домогтися вражаючою деталізації зображення і виявити теплової об'єкт на великій відстані.

Частота 50 Гц робить комфортним і зручним спостереження за швидко рухомими предметами і живими організмами.
«Меркурі Технолоджи» використовує у виробництві високоякісні германієві об'єктиви з просвітленої оптикою і особливо твердим «алмазоподібність» захисним покриттям. Фокусна відстань таких об'єктивів дорівнює діаметру об'єктиву, що розширює поле зору.

Використання далекомірної сітки, на відміну від стадіометріческого далекоміра не залежить від температури навколишнього середовища.

Вбудований модуль WI-FI дає можливість дистанційного керування і спостереження з укриття, записуючи і передаючи зображення на смартфон або планшет за допомогою додатка WI-FI AVIN. Для зручності монокуляр має спеціальне гніздо для кріплення на триногу.

Програма тепловізора дозволяє вибрати шість колірних режимів спостереження. Режим «вогонь» зручний для пошуково-рятувальних робіт, при якому на монохромному тлі теплові об'єкти виділені яскравим помаранчевим кольором

Дисплей з технологією OLED забезпечує надійну роботу приладу при температурах навколишнього середовища від - 25 до +50 градусів, зберігаючи якість зображення.

Монокуляр неможливо виявити, тому що він не випромінює світло або іншу енергію. На відміну від недорогих цифрових приладів «EVO-SHOT-PRO» не використовує при роботі освітлювальні прилади. Тому мисливець не може бути виявлений звіром, а стрілок противником.

Покращений алгоритм обробки візуальної інформації та новітні розробки надають монокуляра «EVO-SHOT-PRO» безмежні можливості при використанні його як бойовими підрозділами, а також силами забезпечення правопорядку і комерційними структурами. З огляду на все вище перераховані якості приладу, жоден мисливець не залишиться байдужим, використовуючи його при нічному полюванні.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: