Чудова сімка – новинки зброї для початківців

2017-й рік багатий на нові моделі стрілецької зброї, яка розрахована на новачків, стрільців невеликої статури, і підлітків. У представленому списку знайдеться відповідна модель і для тих, хто раніше ніколи не стріляв і хоче освоїти базові навички поводження зі зброєю, і для спортсменів, які борються за потрапляння в олімпійську збірну зі стендової стрільби. Це огляд семи новинок, що вийшли в 2017-му.

Browning A-Bolt 3 Micro Stalker

AB3 Micro – відмінне рішення для підлітка, який супроводжує дорослих під час полювання, або хоче повправлятися в точності, стріляючи по мішенях. Ця модель також добре підходить дорослим невеликого зросту – гвинтівка вирізняється відстанню від спускового гачка до краю приклада в 33 сантиметри, а її вага становить близько 3 кілограм.

Одним з достоїнств зброї є широкий спектр сумісних боєприпасів зі слабкою віддачею. Це в тому числі патрони .243 Winchester, 6.5 Creedmoor, 7 мм-08 і .308. Гвинтівка має хорошу точність, для зниження віддачі в ній передбачено потиличник Inflex. Кнопка запобіжника, яка розміщена в задній частині ствольної коробки, зручна як для правшів, так і для лівшів. Разом з тим завдяки блокуванню затвора зброю можна перезаряджати, не знімаючи з запобіжника. AB3 Micro продається за роздрібною ціною $599.

Savage A22 .22 Long Rifle

Незважаючи на те, що дрібнокаліберна гвинтівка Savage A22 не створювалася спеціально для молодих стрільців, вона поєднує легкість, високу точність, надійність конструкції, практичну відсутність віддачі, і мінімальній дульній спалах під час пострілу. Ця модель вирізняється більш досконалим спусковим механізмом AccuTrigger і можливістю установки оптичного прицілу.

У комплект гвинтівки А22 входить магазин на 10 патронів. Зброя зручна в користуванні для початківців і підлітків завдяки використанню запобіжника з болтом Грінера. Ця модель буде цікава тим, хто шукає недорогу і функціональну модель. Її роздрібна ціна складає всього $281.

CZ 455 Scout

455 Scout – гвинтівка під малокаліберний патрон .22 LR від чеського виробника. Зброя має букову ложу і надійну систему перезарядки у вигляді поздовжньо-ковзного затвора. У цій моделі відстань від спускового гачка до затильника становить 30,5 сантиметрів, тому вона ідеально підходить для молодих стрільців. У гвинтівці 455 Scout передбачені механічні прицільні пристосування, а також бази для кріплення оптичного прицілу. За рахунок спеціального адаптера ця модель стає однозарядною, крім того вона сумісна з магазинами під інші версії гвинтівки CZ 455 місткістю від 5 до 25 зарядів.

Однією з переваг цієї зброї є різьба в дуловій частині ствола, яка дозволяє встановити саундмодератор. У гвинтівці ложу можна замінити на іншу, з більшою відстанню від спускового гачка до потиличника – це дуже зручно, коли дитина переросте початковий варіант 455 Scout. Крім цього в зброї можна міняти ствол і патронник. Запобіжник легкий в користуванні, на ньому є кольорові точки, які позначають його положення. Роздрібна ціна гвинтівки – $339.

Savage Stevens 555 Compact

Ця модель є відмінним рішенням для тих, хто навчається стрільбі з гладкоствольних рушниць. Зброя зручна для молодих стрільців, так як має компактні розміри і невелику вагу. Рушниця відрізняється укороченою ложею, виконаною з турецького горіха, і полегшеною ствольною коробкою з алюмінієвого сплаву.

Stevens 555 Compact має хромовані канали стволів, для безпеки в рушниці передбачений запобіжник в задній частині ствольної коробки. Дана модель також відрізняється універсальністю – в її комплект входять п'ять дульних звужень. Рушниця продається за роздрібною ціною $692.

Пневматичний пістолет SIG P320 Advanced Sport

Пневматичний пістолет P320 є дуже хорошим варіантом для підлітків і дорослих, які цікавляться пістолетами, але не готові для стрільби з вогнепальної зброї. Ця недорога, малошумна модель ідеально підходить для освоєння навичок поводження з пістолетом. При цьому зберігається відчуття в руках бойової зброї – в пістолеті передбачений рухливий затвор.

Даний пневматичний пістолет відноситься до категорії газобалонної пневматики – СО2. Він вирізняється дуже великою місткістю зарядів завдяки застосуванню революційного стрічкового магазину, який вміщує 30 куль калібру .177. У пістолеті є важіль запобіжника на лівій стороні. P320 доступний в двох варіантах забарвлення – чорний і бежевий (Coyote Tan). Роздрібна ціна пістолета становить $119.99.

Browning Citori CX Micro

Ця рушниця 12-го калібру відмінно підходить для стрільців невеликого зросту, які займаються стендовою стрільбою. Позначення в назві моделі CX – Crossover – вказує на те, що зброя є універсальною, і рекомендується для таких дисциплін, як траншейний стенд, спортинг, круглий стенд, 5-stand.

Дана модель зручна для юних стрільців завдяки невеликій відстані «спусковий гачок – потиличник» в 34,3 сантиметра, а також вазі в 3,6 кілограма. Незважаючи на легкість, рушниця вирізняється невеликою віддачею за рахунок затильника Inflex. Вертикалка однаково зручна для правшів і лівшів, оскільки має універсальний селектор і запобіжник. Ця модель ідеальна для молодих спортсменів як зброя на перспективу, завдяки подовженому конусу патронника Vector Pro, подовженим дуловим звуженням класу Midas (IC, M, F), окремим ежекторам і системі Triple Trigger. Рушниця продається за роздрібною ціною $2,069.99.

Mossberg 510 Mini Super Bantam Muddy Girl Camo

Ця новинка буде цікава молодим стрільцям-дівчатам завдяки поєднанню простоти користування, комфортних фізичних параметрів, і оригінального забарвлення камуфляжу з вкрапленнями рожевих тонів. Рушниця цікава тим, що її можна брати «на виріст» – в прикладі передбачена вставка, яка збільшує відстань від краю потиличника до спускового гачка з 26,7 до 29,2 сантиметра.

Ця помпова рушниця важить всього 2,3 кілограма. Комфортна, плавна перезарядка зброї забезпечується за рахунок подвійних тяг. Ця модель зручна для користування під праву і ліву руку за рахунок універсального запобіжника. Рушниця поставляється за роздрібною ціною $469.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: