Launch 7 – новий автоматичний ніж від Kershaw

KAI USA Ltd анонсувала випуск нового ножа під брендом Kershaw – з автоматичним розкладним клинком. Ніж отримав назву Launch 7, його лезо виймається за допомогою кнопки. Всі моделі Kershaw автоматичного типу називаються Launch, причому сьома версія відрізняється особливим зовнішнім виконанням.

Launch 7 зроблений в США. Його лезо має довжину 9,5 см, замком для якого служить надійна система Liner Lock. Для виробництва клинка застосовується стійка до корозії порошкова сталь високої твердості CPM154. Разом з тим лезо має діамантове покриття (DLC), яке збільшує міцність і захищає від корозії. Щоб скласти ніж, потрібно натиснути ту саму кнопку, яка використовується для його відкриття.

Матеріалом виготовлення рукояті служить сплав алюмінію з покриттям у вигляді анодування. Завдяки такому елементу як бекспейсер – проставка між плашками з боку спинки рукояті, – підвищується жорсткість конструкції ножа. Рукоять виконана в сучасному індустріальному стилі. Кліпсу можна фіксувати з правого або з лівого боку, тому ніж зручно носити в будь-якому положенні.

Модель Launch 7 розробив Тім Галян, важить ніж 90,7 грам. Його довжина в складеному стані складає 12,7 сантиметрів, з витягнутим лезом – 21,8 см.

У відповідності з різними законами, які стосуються володіння автоматичними ножами, Kershaw не продає ножі цієї серії онлайн. Замість цього, Launch 7 буде доступний для покупки через місцевих дилерів. Рекомендована роздрібна ціна Launch 7 становить 159.99 $. Для автоматичного ножа, який виробляється в США, це дуже хороша ціна.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: