Крихітний багатофункціональний монстр: огляд Nitecore TM38

Монстр може бути крихітним, але не втрачати свою силу – це правда, якщо мова йде про нову модель ліхтаря TM38 з серії «монстрів». Це справжній лідер серії, який має унікальну потужність і разом з цим – найменші габарити.

Просто маленький акумуляторний прожектор

Без зайвих вагань і з впевненістю можемо сказати, що це – найдосконаліша модель з серії ТМ. Такий рівень якості та функціональності був досягнутий завдяки використанню найбільш інноваційних технологій в області розробок ліхтарів. Перш за все це високопродуктивний світлодіод, який руйнує всі межі уявлень про продуктивність світлових приладів. Крім того, TM38 – це справжній акумуляторний прожектор, який б'є рекорди не тільки своєю потужністю в 1800 люмен, а й компактними розмірами. З рекордних показників «монстра» також слід відзначити 1400 метрів максимальної дальності світлового променя і 490.000 кандел інтенсивності світла і колірної насиченості, які досягаються в результаті взаємодії найбільш передових оптичних комплектуючих цієї моделі, в тому числі технології точної цифрової оптики.

Екстремальна стійкість заряду

Ліхтарі Найткор завжди зберігають свій статус найнадійніших приладів в екстремальних ситуаціях, під час пошуково-рятувальних операцій. Вся справа в тому, що елементам живлення ліхтаря виробники приділяють дуже багато уваги, і це дає гідний результат. Так, в Nitecore TM38, який можна використовувати і для тривалого освітлення при мінімальному рівні яскравості, і для режиму максимальної потужності, використовується такий високопродуктивний блок живлення, як NBP68HD. Він містить в собі вісім літій-іонних елементів, з'єднаних в ланцюг і захищених від вологи й пилу загальним корпусом. Заряджати акумулятори можна окремо один від одного, а значить, що якщо один розрядиться, можна замінити його іншим – з повним зарядом. Зручним є те, що в головній частині ліхтаря розташований вбудований порт, а також світлові індикатори, що сигналізують про поточний рівень заряду.

8 режимів маленького монстра і дисплей

Висока продуктивність – не єдина перевага цієї моделі. Не можна не згадати вісім режимів, керувати якими можна за допомогою всього лише однієї двоступеневої кнопки, яка надає швидкий доступ до всіх режимів яскравості і спеціальним функціям. Ця кнопка є запатентованою технологією компанії Найткор. Кнопка виконана з поліпропілену, стійкого до ударів і температурних перепадів. Для зручності в неї вбудований індикатор живлення, який показує рівень заряду акумулятора. В число восьми режимів входять: мінімальний, низький, середній, високий, турбо, строб, SOS, маяк. Багатофункціональність ліхтаря виявляється не тільки в кількості режимів, а й в унікальному OLED-дисплеї. Під час експлуатації ліхтаря на ньому відображається вся необхідна інформація про параметри ліхтаря і поточний робочий процес – наприклад, зарядку і її завершення. Також користувач може побачити на дисплеї вибраний режим роботи, яскравість, робочу температуру, напругу і рівень заряду у вигляді іконки.

Переваги

  • Мінімальні габарити ліхтаря з потужністю прожектора в 1800 люмен
  • Максимальна дальність світлового променя 1400 метрів
  • Вбудований дисплей, який відображає всі поточні параметри, режим, рівень заряду
  • Двоступенева кнопка для управління 8 режимами дає змогу отримати доступ до спеціальних режимів в екстрених ситуаціях
  • Оптимальна система терморегуляції
  • Вбудована в кнопку світлова індикація
  • Можливість заряджати блок акумулятора окремо від ліхтаря
  • За допомогою спеціального кріплення можна носити на ремені

Монстри можуть не тільки лякати, але й дивувати своєю досконалістю. 8 режимів роботи при невеликих габаритах, вбудований дисплей, новітні технології терморегуляції, світлоіндикації та інтелектуальної зарядки роблять Nitecore TM38 беззаперечно унікальним ліхтарем.

Огляд представлений: Nitecore Україна

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: