Екіпірування сучасних мисливців, військових, любителів пейнтболу, страйкболу

Джерело: http: //jaguar-shop.com.ua/

Любі друзі! Сьогодні хотілося б поговорити про екіпіровку сучасних мисливців, військових, любителів пейнтболу, страйкболу ...

Важливим предметом екіпіровки є захисні тактичні окуляри, адже очі - це найвразливіше місце нашого тіла. Осколок каменя, тріска дерева, вибита кулею, гілки в лісі, бризки води, пісок, дрібне сміття, може в будь-який момент потрапити в око і нехтувати таким захистом дуже небезпечно.

тактичні окуляри

Тактичні окуляри являють собою захисну маску з оптичного полікарбонату. Лінзи в таких окулярах приблизно в 250 разів міцніше, ніж скло і мають стійке до подряпин покриття. Рамка очок (маска) щільно прилягає до обличчя. Фіксуються тактичні окуляри за допомогою еластичного ременя з регульованою довжиною. Комплектуються трьома видами змінних лінз: прозора, жовта, затемнена.

 

Наступним важливим предметом екіпіровки є комплект наколінників і налокітники «Кінг-конг».

Максимально легкі, компактні наколінники і налокітники виготовлені з міцного, гнучкого пластику, регулюються за розміром, мають систему швидкого одягання. Така конструкція робить використання комплекту зручним і комфортним. Верхній матеріал - кордура, зверху нього кріпиться кришка з міцного, пластика. Підкладка з мембранної тканини CoolMax створює додатковий вентиляційний ефект.

При травмі ліктьових і колінних суглобів значно знижується боєздатність і маневреність. Цей комплект надійно захистить Вас від попадання дрібних осколків; при падінні - від саден, ран, забитих місць; при стрільбі з упором на коліно.

Тактична термобілизна

Ще одним важливим пунктом є збереження тепла в польових умовах. У вирішенні цього завдання незамінним є термобілизна.

Це багатофункціональне білизна, яке відводить зайву вологу від Вашого тіла. Виготовляється з синтетичних, натуральних і комбінованих тканин. Термобілизна поділяють на такі основні види:

- Для літнього або зимового професійного спорту (виводить вологу в назовні, нейтралізує негативну дію поту на шкіру, добре вентилюється)

- Для активного відпочинку (полювання, туризм, пейнтбол та ін)

- Для повсякденного використання в зимовий і літній час року (поєднує функції влагоотделения і теплоізоляції)

Тактичні рюкзаки

Для повного комплекту спорядження не вистачає однієї деталі - рюкзака. Тактичні рюкзаки широко використовуються мисливцями, рибалками, військовослужбовцями. Як правило, такі рюкзаки мають велику кількість кишень, безліч строп для кріплення багажу і додаткової фіксації рюкзака, регульований поясний ремінь і м'які плечові лямки.

Правильно підібраний, з урахуванням всіх параметрів рюкзак - запорука відмінного самопочуття і комфорту в умовах підвищених навантажень.

 

Безумовно, існує безліч необхідних в польових умовах речей. Ми представили Вашій увазі лише кілька з них. Всі ці та інші складові спорядження можна придбати в нашому інтернет-магазині «Ягуар»

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: