Двадцять років успіху!

Історія компанії - мережа магазинів зброї "STVOL» почала свій шлях в Одесі в 1994 році з невеликого магазину зброї «Дуплет».
Тоді це був один з небагатьох українських магазинів, професійно орієнтованих на мисливців, але саме він став першим кроком до того, щоб найбільші збройові виробники світу дізналися про те, що існує така країна, як Україна.

Більш того, саме компанія «STVOL», домоглася того, що провідні світові збройові виробники почали ставитися до українського ринку мисливської та спортивної зброї зі значною увагою, бачачи в ньому потенціал і перспективи.

 За роки розвитку торгової марки «STVOL», завдяки роботі колективу компанії, на ринку України з'явилися і стали доступними знамениті на весь світ збройові бренди: BERETTA, BENELLI, BROWNING, WINCHESTER, WEATHERBY, RUGER, CZ, BAIKAL, MOLOT, MOSSBERG; оптика від LEUPOLD, SWAROVSKI, STEINER і BUSHNELL; пневматика GAMO, CROSMAN і MAGTECH; ліхтарі MAGLITE і легендарні складні ножі VICTORINOX.

Але ці флагмани - лише вершина айсберга!

Мережа магазинів зброї "STVOL», є офіційним і ексклюзивним представником більше сотні всесвітньо відомих брендів вогнепальної і пневматичної зброї, ножів, оптики, спеціалізованої екіпіровки і аксесуарів з двох десятків країн від Японії та Австралії до Бразилії і США.

Проекти компанії

Під егідою «STVOL» виробляються травматичні пістолети «CZ-83» і «ПМ-РФ», розроблені спеціально для українського ринку з урахуванням вимог законодавства України.

Мережа магазинів зброї "STVOL» є постійним партнером українських спортсменів з Федерації Стрільби України і підтримує такі види спорту, як стендова стрільба і український дивізіон міжнародної конфедерації практичної стрільби (I.P.S.C.).

Крім ролі організатора і спонсора багатьох змагань, вагомим внеском нашої компанії в розвиток українського стрілецького спорту є матч по динамічної стрільби «BENELLI CUP», щорічно проводиться з 2010 року. Матч організовується за підтримки найбільшого українського стрілецького клубу «Практика» за підтримки Всеукраїнської Федерації Прикладної Стрільби і збирає спортсменів з багатьох країн Євросоюзу і СНД. Багато співробітників нашої компанії є спортсменами-стрілками і мисливцями, що сприяє ще більш професійному підходу.

На сьогоднішній день мережа магазинів зброї "STVOL» налічує чотири магазини - три з них розташовані в Одесі, четвертий відкрився в Києві в 2009 році.

Крім організації продажів зброї і супутніх товарів, невід'ємним аспектом діяльності нашої роздрібної мережі є післяпродажне, гарантійне обслуговування. Для цього були створені дві професійні збройові майстерні в Одесі і Києві. Так само на базі головного одеського офісу існує відділ спеціального сервісу, який займається виключно питаннями гарантійного та післягарантійного обслуговування, тюнінгу та удосконалення зброї, а так само його ремонту і доопрацювань.

Філософія компанії, на якій базується існування торгової марки «STVOL», вельми проста - ми хочемо забезпечити максимально якісний і збалансований вибір будь-якого з наших клієнтів, незалежно від його переваг і можливостей.

Нагороди та досягнення компанії

У 2006 і 2008 роках найбільший американський виробник оптики, компанія LEUPOLD & STEVENS, INC., Зазначила діяльність нашої компанії спеціальними нагородами за розвиток українського ринку.

У 2008 році збройова компанія BENELLI ARMI S.p.A. присудила звання дистриб'ютор року за особливі успіхи у спільній діяльності, високий професіоналізм та пунктуальність, проявлені при реалізації програми Benelli.

У 2009 році італійська компанія FABRICA D'ARMI P. BERETTA назвала нас найкращим дистриб'ютором року за досягнення і успіхи в розвитку напрямку екіпіровки і аксесуарів.

19 вересня, 2011 року чеська збройова компанія CZ на щорічній міжнародній зустрічі "CZ SALES REPRESENTATIVE MEETING" присудила нашій компанії звання "Кращий європейський бізнес-партнер 2011 року".
Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: