Біоакустичні електронні манки ВІРТУОЗ

Електронний манок - це надійний помічник і товариш на полюванні. Він служить для приманювання різноманітних птахів і тварин, а також допоможе Вам незабутньо провести час, присвячене полюванні.

Біоакустичні електронні імітатори голосів «Віртуоз» були багаторазово випробувані мисливцями, єгерями і любителями природи в різних регіонах України і країнах СНД.

Ми не один рік збирали голоси для цих приладів, відбираючи кращі для нашої фонотеки. Фонотека налічує понад 200 різних голосів, записаних в реальних природних умовах. Наша фонотека поступово збільшується, пропонуємо стежити за її поповненням.

Кожен голос в фонотеці пройшов багаторазову перевірку на різних полюваннях при різних погодних умовах, тому ми з упевненістю можемо заявити: наші записи - одні з кращих на вітчизняному та зарубіжному ринку!

Як випливає приманювати:

Полювання на качок восени. Манок необхідно встановити посеред підсадних муляжів (опудал) і відтворювати звуки приманювання безперервно або з періодичністю 15-20 секунд. Для початку слід вибрати змішаний качиний базар або основний видовий крик качок, які найбільш поширені в тому місці, де Ви зібралися полювати.

Підманює селезня крижня навесні (імітація підсудний качки). На першому етапі необхідно вибрати закличний крик крижні і відтворювати його безперервно або з періодичністю в 10-15 секунд. При появі селезня слід переключити манок на крик «осаду». Ще один варіант відтворення - відтворювати по три призову, потім перемикатися на «осадку» і відтворювати її одноразово. Дану комбінацію повторювати заново 5-10 секунд.

Динамік необхідно встановити на відстані 7-15 м від засидження. Слід зазначити, що в більшості випадків для ефективного приманювання качок досить одного випромінювача сигналу, а використання надгучного манка не завжди добре і навіть не рекомендується. Ми рекомендуємо використовувати такі типи випромінювачів: ЕS-230, Lockvogel ТК-9 Special Duck, Lockvogel TK-9 short / long.

Спочатку необхідно правильно і в потрібних місцях розташувати динаміки. Випромінювач звуку (динамік) слід виносити якомога ближче до підсадних муляжах (опудал). Для цього ми комплектуємо всі наші динаміки 15-ти метровими удлинителями, і тоді закликати летить зграю можна з добре замаскованого укриття, а звук буде виходити безпосередньо з підсудний зграї.

Полювання на гусей
Для гусячих полювань обов'язкове засідока і муляжі, установка динаміка також слід виносити якомога ближче до підсадних опудал. Включати треба голосу гусячих базарів, що відповідають Вашим муляж, а також найбільш численному увазі гусей, які буде пролітати над Вами. Найбільш ефективно себе показали голосу змішаний базар (гусака білолобу і гусака гуменника).

Бажано підключати гучномовці з круговою діаграмою (динамік Lockvogel ТК-9 short \ long з маленьким рупором). Підключення спрямованих динаміків може не дати бажаного ефекту, так як звук виходить занадто гучний і необ'ємний. Якщо Ви підключаєте один динамік, то краще використовувати спрямований динамік ЕS-230 або Lockvogel ТК-9.

Обраний голос гусячого базару потрібно відтворювати постійно або включати відтворення при виявленні гусячої зграї на відстані 1,5-2 км. При підльоті гусей на відстань 200-300 м слід плавно зменшувати гучність до природної гучності крику птаха. Заходячи на обліт території, ватажок зграї зазвичай подає голос призову - тоді слід включити «заклик» або «осаду», потім знову переключити на крики «гусячого базару». Однак в деяких випадках перерва в відтворенні «базару» може насторожити зграю і зграя може полетіти. Щоб цього не сталося, слід якомога швидше переключати голосу або відтворювати «заклик» з іншого електронного або духового манка. Установка 2-х динаміків (модель «Дуплет К-16») дозволяє створити об'ємний звук, який підвищує реалістичність відтворених на манки гусячих базарів. Для таких полювань ми спеціально розробили електронний манок «Дуплет К-16» - він дозволяє відтворювати два різних голоси одночасно на 2 динаміка, що робить звучання об'ємним і достовірним.

Полювання на птахів (крім крижнів і гусей)
При полюванні на інших водоплавних, лісових і польових птахів рекомендується використовувати електронний імітатор безперервно або з періодичністю 15-20 секунд. При полюванні на перепела і куріпку дуже ефективно виставляти прилад в запланованому місці на всю ніч до охоти.и

Полювання на звірів
Застосування електронних манков при полюванні на поширених на Україні звірів (косуль, кабанів, лисиць, вовків, оленів) вимагає акуратного і уважного використання з правильними паузами між програвання голосів (через відносно високого інтелекту об'єктів полювання).

Для будь-якої моделі електронного манка «Віртуоз» і «Дуплет» можна замовити свій унікальний список голосів з великою фонотеки на сайті www.manok.com.ua.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: