Торгова мережа Зброя

Колектив компанії був організованийу Харкові, розвивався і ріс на збройовому ринку України з 1999 року. На межі 2011–2012 років відбулися радикальні зміни в структурі, складі і розташуванні організації. В результаті чого виник і зареєстрований новий бренд харківських зброярів.

На сьогоднішній день у компанії два основних напрямки діяльності – оптово-роздрібна торгівля і виробництво.

Торгова мережа компанії ZBROIA пропонує добре відомий в Україні асортимент мисливської та травматичної зброї, товарів для полювання, туризму і активного відпочинку провідних світових виробників.

Роздріб в Харкові представлений збройовим магазином «БЕКАС» і відділами торгової мережі ZBROIA. З інформацією про партнерів відділу оптових продажів по Україні можна ознайомитися в рубриці «Наші партнери».

Наша компанія є офіційним представником в Україні таких брендів:Торгова мережа ZBROIA є офіційним представником в Україні таких брендів: Лепеха, Саро, Витязь, TwinTower, Gigand, SNIPE, PROFI, Meopta, Kozap, Marttiini, Сrispi. Виробнича діяльність компанії спрямована на виготовлення револьверів під патрон Флобера, пневматики та аксесуарів. Виробничі процеси будуються на базі сучасних технологій з використанням новітніх верстатів з ЧПУ.

Кваліфікований, досвідчений персонал компанії завжди готовий прийти на допомогу як у виборі кращої покупки, так і при її супроводі в використанні. Ви зможете отримати професійну консультацію добре підготовлених фахівців.

Сайт торгової мережі: www.zbroia.ua

Контакти торгової мережі ZBROIA:

Гуртова торгівля: 

Роздрібна торгівля:

  • 095-652-49-36
  • Факс: 057-717-14-82
  • im@zbroia.com.ua
Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: