ТОВ «Латек» – найбільший недержавний завод в Україні з виробництва зброї

«Латек» очолює збройний напрямок концерну «Сафарі» і займається виробництвом і реалізацією зброї (пневматичної, травматичної, під патрон Флобера, вогнепальної гладкоствольної мисливської та спортивної), спортивного обладнання та інвентарю.

Великою популярністю користуються револьвери Safari РФ під патрон Флобера, які не вимагають спеціального дозволу на придбання, пневматична гвинтівка «Чайка» різних модифікацій, травматичний револьвер Safari 820G, мисливські рушниці «Алтай».

Наше підприємство постійно стежить за новими технологіями в збройовій справі, враховує відгуки покупців і намагається зробити свою продукцію конкурентоспроможною не тільки за якістю, але і за ціною.

Завод «Латек» займається виробництвом і продажем наступних видів зброї:

  • Зброя під патрон Флобера (револьвери і гвинтівки під патрон Флобера).
  • Вогнепальна зброя (гладкоствольна, нарізна, комбінована зброя, додаткові стволи).
  • Пневматична зброя (пневматичні гвинтівки і пістолети).
  • Травматична зброя (травматичні пістолети і револьвери).
  • Оптика (приціли, аксесуари до прицілів, біноклі, труби, далекоміри, телескопи).

Ринок мисливських товарів і товарів для самооборони користується в наш час все більшою і більшою популярністю. В умовах ринкової економіки значна увага приділяється якісному товару за доступною ціною. Одною з основних переваг заводу «ЛАТЕК» є забезпечення стабільних поставок і регулярне оновлення асортименту продукції підприємства.

Ми повністю модифікували своє виробництво. Була проведена величезнаробота зі створення та оновлення відділу продажів для поліпшення і оптимізації обслуговування наших клієнтів. Завод «ЛАТЕК» працює на новому високоякісному обладнанні. Виробництво виробів має повністю закритий цикл, строгий контроль якості проводиться на кожному етапі складання.

Завод «ЛАТЕК» зробив великий акцент на розвитку оптової торгівлі. Минули ті дні, коли збройові магазини були напівтемними комірками, в яких під шаром пилу тьмянів скромний вибір зброї. Будь-який магазин-партнер «ЛАТЕК» – це ретельно продумана галерея, де будь-який бажаючий може купити товари для активного відпочинку. Різноманітність і величезний вибір асортименту товарів, пропонованих нами, підійде як для великих регіональних операторів ринку, так і для маленьких роздрібних магазинів.

Співпраця з нами дає можливість регіональним профільним магазинам пропонувати своїм клієнтам кращі товари за конкурентоздатною ціною. Завод «ЛАТЕК» пропонує широкий вибір, а так само спеціальну продукцію на замовлення партнерів.

Детальніше на сайті: latek.com.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: