Spyderco планує розширення основної продукції в 2018 році

У грудні шанувальники ножів та іншої продукції Spyderco з нетерпінням очікують вихід нового каталогу компанії 2018 року. За словами Еріка Глессера – розробника ножів і сина власника Spyderco – це буде найбільший каталог за всю історію.

"В ці дні ми презентуємо більшу кількість моделей, ніж будь-коли раніше – і ми отримуємо від цього хороші результати", –говорить він. На відміну від попередніх каталогів, це буде об’ємнийдовідник на 180 сторінок.

Наразі Глессер зберігає в таємниці точний вміст каталогу, однак він зробив натяк на один успішний проект. "Ми вдосконалили продукцію Hamaguri Grinds", – зазначив майстер. Hamaguri Grind– це опуклий точильний інструмент, що має заокруглені до краю скоси. В минулому Spyderco випускав Hamaguri в обмежених серіях. Але вже в 2018 роціми зможемо побачити, як компанія буде виготовляти ці точильні інструменти у великих об’ємах. "Ми будемо серійно випускати понад тисячу штук", – пояснює Глессер. "Можливо навіть з'явиться невеликий складний ніж Hamaguri".

Глессер також обіцяє в 2018-му сюрпризи від компанії поза самим каталогом. "Каталог збільшився, але він не відображає все, що ми створюємо". Він також очікує хороших результатів від усіх партнерів-виробників Spyderco після успішного 2017-го. "Ніхто не відстає– всі вони розвивалися цього року". Зокрема, значні успіхи роблять в компанії TheGolden, Co. "Вони потроху нарощують м'язи. Їх потужність покращується, і вони стають більш ефективними ", – говорить Глессер.

В 2017 році дебютувала концепція нового дизайну FlashBatch. На ринок вийшли два ножі – складний Lil 'Nilakka і фіксований DarnDao. За словами Глессера, ми поки що не побачимо у каталозі нових моделей FlashBatch. "Ми не планували більше. Ми хочемо побачити реакцію на ринку".

Деякі серії ножів не отримають продовження – Глессер вказує на те, що їх не будуть випускати через недостатню кількість продажів .З його слів, існують різні причини для того, щоб більше не оновлювати ті чи інші моделі. Наприклад, Nirvana буде вилучена лише через рік після виходу на ринок. Проте розробник натякнув, що відкликання могло відбутися в очікуванні нових ножів.

Spyderco сподівається, що у 2018-му кожен – від користувачів-початківців до колекціонерів високого класу – отримає щось своє.

Погортати віртуальний каталог Спайдерко можна тут.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: