SOG Sync II – поясна пряжка-мультитул

Сучасні мультитули постають в самих різноманітних формах і видах, і однією з останніх тенденцій є моделі у вигляді елемента ременя виживання. Знаменитий виробник ножів та інструментів SOG не залишився осторонь від цього тренду, і представив мультитул SOG Sync II Multitool Belt Buckle.

Мультиінструмент може трансформуватися в елемент пряжки ременя для повсякденного використання. Власне сам мультитул легко знімається однією рукою, при цьому основа пряжки буде застебнутою і ремінь продовжить підтримувати брюки. Також пряжку можна легко зафіксувати на спорядженні – наприклад, на шлейці рюкзака.

SOG Sync II Multitool Belt Buckle складається з 12-ти інструментів, включаючи 5-сантиметрове пряме лезо, затиск для болтів, обтискні кліщі, плоскогубці, лінійку, викрутку Phillips, ножиці, різак для дроту і відкривачі пляшок. В якості матеріалу виробництва мультитула застосована нержавіюча сталь 5Cr15Mov.

Хоча SOG не комплектує Sync 2 ременем, цей мультиінструмент підійде для будь-якого ременя шириною до 4,4 сантиметра (1,75 дюйма). Для ременів меншої ширини варто підібрати модель мультиінструмента SOG Sync I.

Детальніше: https://www.sogknives.com/sync-ii.html

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: