Ремонт приладів нічного бачення та прицілів в майстерні інтернет магазину Cobra

Будь яка, навіть якісна та дорога оптика, з часом, виходить з ладу. І якщо гарантійний термін ще не добіг кінця, то ремонт прицілу або прибору нічного бачення не стане проблемою. Але в іншому випадку, знадобиться допомога професійної майстерні, яка зможе виправити проблему.

В майстерні з ремонту пристроїв нічного бачення та прицілів від інтернет магазину Cobra надаються послуги з ремонту, майже, будь яких несправностей оптики.

Не намагайтесь самостійно виправити недоліки в роботі пристрою. Складна конструкція пристрою не може ремонтуватись в побутових умовах, а будь яке не професійне втручання в її роботу, може стати причиною фатальних наслідків.

Частіше за все зустрічаються проблеми, що пов'язані з використанням прибору нічного бачення зі зброєю, що має сильну віддачу. В наслідок чого, пристрій може вийти з ладу вже після 3-5 пострілів. В нашій майстерні проводиться заміна електроживлення, ремонт та відновлення внутрішніх деталей ПНБ.

Майстерня з ремонту Cobra також надає послуги з заміни об'єктива тепловізора. Ця послуга необхідна в тих випадках, коли змінюються цілі використання пристрою - з'являється необхідність спостереження на більш далекі відстані.  

Детальніше: http://cobrashop.com.ua/remont-priborov-nochnogo-videniya-i-teplovizorov

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: