ПРАВО НА ЗБРОЮ – ПРАВО НА САМОЗАХИСТ!

Сучасна Україна успадкувала віхи радянської пропаганди – нібито кожний громадянин не має права на індивідуальний захист, а мусить неодмінно довіряти свій захист у руки держави. Таким чином, номенклатура убезпечувала себе від будь-якого спротиву чи повстання.

Право на захист – базова умова для виживання людини.

Шахраї, злодії, ґвалтівники чи вбивці очікують на наших рідних та близьких за кожним рогом. А широкі корупційні схеми в судовій та виконавчій владі, завдяки яким кривдники мають гарантії бути непокараними, роблять просто необхідним право на своєчасний самозахист.

Останні події в країні демонструють гостру потребу українців бути озброєними, адже саме озброєність народу виступатиме гарантією захисту країни.

Українські можновладці протидіють прийняттю закону про цивільну зброю і боєприпаси, адже унормування питання обігу зброї зруйнує діючі корупційні схеми, з яких годуються чиновники.

В сусідній Молдові після прийняття закону про зброю рівень злочинності впав удвічі. Аналогічні показники мають східноєвропейські держави – Литва, Латвія, Угорщина, Болгарія.

Прийняття закону про цивільну зброю і боєприпаси в Україні попередить багато злочинів проти звичайних українців, як з боку влади, так і з боку криміналітету.

Саме тому вимогами Національного Корпусу є:

  • прийняти закон про цивільну зброю і боєприпаси та розширити право на самозахист;
  • забезпечити право всіх несудимих громадян, які можуть підтвердити своє психічне здоров’я вільно набувати і володіти вогнепальною, травматичною та холодною зброєю;
  • впровадити програми з легалізації або викупу незареєстрованої зброї, яка наразі є у населення;
  • посилити кримінальну відповідальність за нелегальне володіння вогнепальною зброєю.

Зброя в руках громадян перетворює народ у націю, та підносить національний дух.

Підтримай своє право на самозахист!

Детальна інформація за телефоном : +380 93 863 89 45 Ярослав Вакалюк

Джерело: https://www.facebook.com/events/1773776882882584/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: