Звіт: ножове шоу Сталева грань

На цих вихідних проходила чергова казка під назвою "Сталева грань" яку, для всіх цінителів ножової справи, підготувала Наталія Гребенщикова.

Організаторам вдалося зібрати під одним дахом учасників виставки та величезну кількість відвідувачів. Нові стенди, нові ножові майстри, нові конкурси - все це ви могли побачити у дводенному шоу, що проходило у виставковому центрі АККНО Інтернешнл, в м. Київ.

Ножове шоу "Сталева грань" вже вкотре стало чудовим сімейним святом. Кожен міг знайти цікаву для себе розвагу, а завдячуючи професійному кейтерінгу, багато хто знаходився на виставці впродовж цілого дня.

Багато хто згадує конкурси та розважальні заходи для досвідчених цінителів ножів, початківців, дітей та їх батьків.

Також, варто відзначити, що учасники виставки (як магазини, так і майстри ножової справи) уважно ставились до своїх стендів, презентуючи свої найкращі роботи та надаючи вичерпні консультації.

Клуб історичної реконструкції "Росич" продемонстрував публіці бої з шаблями. Доповнили розважальну програму виступи різноманітних шкіл бойових мистецтв та дитячих колективів.

Велика кількість конкурсів і бліців завжди підтримували ажіотаж у відвідувачів. Деяким щасливцям пощастило знайти ножі зі спеціальним маркуванням "СГ" на стендах. Що дало їм змогу забрати їх додому як трофеї.

Клуб ножового бою "Клинок" проводив спаринги на дерев'яних макетах клинків. Цікаво було дивитись на техніку бою та загальну красу рухів. Всі бажаючі могли спробувати себе в стрільбі з лука - без цього не обходилась ще жодна Сталева грань.

На вулиці (за межами виставкового центру) проводились майстер класи.

Високий рівень організації виставки "Сталева грань", вкотре потішив нашу команду.

Окремо варто відзначити ножових майстрів, яких на цій виставці, було чимало з різних куточків України. Нам пощастило познайомитись з новими майстрами ножової справи та знову побачити тих, хто надихає та наставляє у своїй роботі.

Цікаве різноманіття ножів, сокир, мечів та багато іншого в різноманітних виконаннях, на будь який смак та гаманець.

Дивіться наш фотозвіт: https://www.facebook.com/pg/GunsUkraine/, де ми намагались передати весь асортимент та настрій події.

Від команди GUNS.ua бажаємо Наталії Гребенщиковій тільки позитивних емоцій під час підготовки до наступної "Сталевої Грані". Дякуємо всім гостям шоу, за те, що відвідали виставку та провели з нами ці вихідні! До зустрічі на новій дев'ятнадцятій виставці "Сталева грань".

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: