Новий український патронний завод побудують до 2026 року

Уже кілька років в Україні ведуться переговори про будівництво нового підприємства з виробництва патронів і снарядів в інтересах збройних сил. На даний момент в країні відчувається дефіцит певного типу боєприпасів для стрілецької зброї, а загальні запаси неухильно знижуються.

У зв'язку з цим було прийнято рішення про необхідність будівництва нового патронного заводу, замість втраченого в результаті бойових дій аналогічного заводу в Луганській області.

У липні 2015 року український агентство ТСН повідомляло, що на закритому засіданні в штаб-квартирі НАТО обговорювалося питання будівництва в Україні нового патронного заводу. «На даний час НАТО обирає серед країн-партнерів компанію, яка збудує такий завод», - повідомило агентство.

У липні вже 2016 року глава державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов заявив, що проектна документація і кошторис нового заводу в Україні з виробництва боєприпасів знаходиться на розгляді уряду. Очікується, що новий завод буде виробляти боєприпаси не тільки для потреб Збройних сил України, а також поставляти свою продукцію на експорт. «А це - стабільні валютні надходження до держбюджету. Таким чином, ми компенсуємо виділені кошти», - зазначив Романов.

У грудні 2016 року в ефірі аналітичної програми «Деталі» на телеканалі ZIK, заступник міністра економічного розвитку Юрій Бровченко заявив про те, що стратегія розвитку українського оборонного комплексу ще не затверджена. Також ряд системно важливих проектів української оборонки знаходяться на стадії прийняття рішення і в тому числі і питання про створення нового патронного заводу. Так вся необхідна документація по новому патронного заводу буде готова не раніше кінця 2017 року.

У міністерських кабінетах журналістам телепрограми «Деталі» розповіли про те, що на даний момент проект будівництва нового заводу ще не готовий і по найсприятливішим оцінками чиновників новий український патронний завод повноцінно запрацює тільки до 2026 року.

Джерело: http://wartime.org.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: