Нові мультитули від Victorinox Swiss Army

Нові мультитули від Victorinox Swiss Army

На цьому тижні швейцарська торгівельна марка Victorinox Swiss Army представила два нових мультитула з серії інструментів SwissTool. Нові вироби отримали комерційні назви SwissTool Spirit XBS та SwissTool BS. По суті, новинки нічим не відрізняються від добре відомих і досить популярних мультитулів SwissTool Spirit X та SwissTool X відповідно, за винятком повністю чорного оформлення, а також наявністю в моделі SwissTool XBS клинка з серрейторной заточкою, замість ножиць..

Мультитул SwissTool Spirit XBS (3.0224.3CN)

Мультитул SwissTool Spirit XBS (3.0224.3CN) виконаний повністю з нержавіючої сталі, за інформацією від виробника, поєднує в собі 27 функцій. Довжина мультитула 105 мм, ширина 58 мм, товщина: 33 мм, вага близько 208 грам. Інструмент у своєму арсеналі передбачає пасатижі, ніж, напилок, пилу по дереву, шило, скребок, лезо для зняття обплетення, консервний ніж із відкривачкою, а також набір викруток різного діаметра під хрестоподібний і прямий шліц.

Мультитул SwissTool BS (3.0323.3CN)

Модель багатоцільового інструменту SwissTool BS (3.0323.3CN) також виготовлена повністю з нержавіючої сталі і поставляється в щільному нейлоновому чохлі для повсякденного носіння. Довжина мультитула в складеному вигляді 114 мм, ширина не більше 32 мм і товщина майже 16 мм, вага 290 грам. Конфігурація інструменту передбачає пасатижі, клинки з прямою і серрейторной заточкою, лезо для зняття обплетення, напилок, пилу по дереву, консервний ніж із відкривачкою, шило, скребок і набір складних викруток.

джерело: http://www.gearshout.net/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: