В армію надійде нова далекобійна зброя

Силами київських волонтерів була розроблена нова версія турелі для воїнів українських збройних сил. Вона представляє собою удосконалену установку, що включає в себе великокаліберний кулемет. Призначення зброї – ураження ворожої бронетехніки. Нова турель вирізняється дуже високою точністю, інформує 5 канал.

Майстри вирішили вдосконалити старі установки по тому, як самі взяли участь в бойових діях на Донбасі. Волонтерами створено кілька десятків установок такого типу, зараз іде робота над покращенням системи.

За словами волонтера Івана Савельєва, особливістю турелі є дистанційне керування. Це дає можливість управління вогнем, перебуваючи в укритті, і таким чином уникати ризику небезпеки для бійців. Схожі турелі армійці вже використовують для ведення бойових дій. Проте такі установки ефективні лише в ближньому бою, на відстанях до 900 метрів. «Дальність стрільби цієї ж турелі – в чотири рази більша – до 4 кілометрів ", – говорить майстер.

Перший примірник проходить завершальну стадію виготовлення. Вже незабаром вдосконалену модифікацію турелей передадуть до одного з підрозділів ЗСУ на передову.

джерело: https://www.unian.net/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: