Міжнародне ножове шоу Сталева грань 23-24 вересня 2017 року

23-24 вересня 2017 року

Субота: з 10:00 до 19:00, неділя: з 10:00 до 18:00

Місце проведення: Україна, Київ, пр-т Перемоги 40Б, Виставковий центр АККО Інтернешнл.

Впродовж двох днів в Києві буде проводитись цікава подія, яка зацікавить всіх, хто цінує холодну зброю, і не тільки! Міжнародне ножове шоу "Сталева грань" буде відбуватись далеко не вперше, бо щороку навесні і восени організатори запрошують всіх бажаючих насолодитись цим святом!

Планується насичена програма з ковальськими майстер-класами, показовими виступами від представників клубів різноманітних бойових мистецтв, семінари, танці, конкурси серед відвідувачів, з можливістю вигнати цінні призи, справжні турніри і, звичайно, величезний асортимент ножів на будь який смак!

Відвідати Міжнародне ножове шоу "Сталева грань" буде цікаво абсолютно кожному - тут вас чекають розваги, кухня під відкритим небом, цікаві майстер-класи, виступи та море чудового настрою!

Як дістатися?

Доїхати до виставкового центру можна на метро, по лінії М1. Потрібно вийти на станції «Політехнічний інститут» або «Шулявська», після проїхати по проспекту Перемоги до зупинки «Парк ім. Пушкіна ». До виставкового павільйону веде головна алея парку.

Де придбати квитки?

Квитки можна придбати безпосередньо у Виставковому центрі АККО Інтернешнл. Вартість: 50 грн, для дітей молодше 10 років - безкоштовно.

Програма заходу: http://steeledge.com.ua/ru/program/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: