КрАЗ приступив до випробувань бронеавтомобіля Hulk

Прес-секретар ПАТ «АвтоКраз» Діана Стеганцева повідомила на своїй сторінці в соціальних мережах про те, що стартувало випробування «Неймовірного Халка», як його вже охрестили СМІ. Бронеавтомобіль КрАЗ Hulk вперше був представлений публіці на виставці «Зброя та Безпека – 2016», яка нещодавно проходила в Києві.

Конструктори пишаються унікальністю свого творіння, оскільки бронеавто створене на базі всюдиходу КрАЗ 5233, але легше за нього на 2 тони (загальна вага 14 тонн). Також, відмічається відсутність рами, а агрегати авто, згідно з проектом, кріпляться на несучому корпусі. V-подібне днище посилює протимінний захист, завдяки чому розсіюється сила ударної хвилі, а бронеавтомобіль витримує вибух 6 кг тротилу під будь яким з коліс. Рівень балістичного захисту – 2, за STANAG 4569. Конструктори заявляють, що куля випущена під будь-яким кутом, не проникне всередину, не зустрівши на своєму шляху елементів броні.

КрАЗ Hulk здатен розвивати швидкість до 90 км/год, що реалізується завдяки 310 сильному дизельному мотору з турбонаддувом. Також цей мотор забезпечує можливість працювати в складних кліматичних умовах від -45 С до +45 С. Вміщує автомобіль 12 осіб екіпажу.

Бронеавтомобіль КрАЗ Халк – створений для швидкого переміщення оперативного складу підрозділів, а також транспортування вантажів та обладнання, по шляхам різної складності (і по бездоріжжю), їх вогневої підтримки, оскільки оснащений сучасним озброєнням, та засобами активного та пасивного захисту.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: