Компанія DroneShield створила антидронову рушницю

Австралійська компанія DroneShield показала в дії свою розробку: портативний тактичний глушник, або «антидронова рушниця».

Рушниця DroneGun, створене з метою боротьби з порушниками повітряних кордонів, хоч державними, хоч приватними, не просто виводить з ладу електроніку дрона. Замість цього воно здійснює вертикальну посадку апарату або відправляє його до місця старту, а не розбиває об землю.

Важить рушницю чимало - 6 кг, а б'є на відстань до 2 км по частоті 2,4 ГГц і 5,8 ГГц, а також по GPS і ГЛОНАСС. Заряду батарей вистачає на 2 години роботи.

DroneGun не перша технологія компанії по захисту від підступних дронів, але раніше вона робила ставку на виявлення літальних апаратів за допомогою акустики, на короткій або довгій дистанції.

«Ми записуємо шуми в певній галузі, видаляємо фоновий шум запатентованою технологією і визначаємо - дрон це, і якщо так, то який», - каже Джйемс Уолкер, директор DroneShield.

Не скрізь і не всім закон дозволяє застосовувати антидронову рушницю, йдеться на сайті компанії. Наприклад, в США її вільний продаж заборонений правилами Федеральної комісії зі зв'язку, а користуватися нею можуть тільки урядові агентства, повідомляє Mashable.

Дрони не тільки здатні проникати на непризначену для них територію, а й допомагати хакерам зламувати комп'ютерні мережі віддалено. Фахівці з безпеки навіть спеціально розробляють такі «літаючі ноутбуки», щоб тестувати захищеність систем.

джерело: https://hightech.fm

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: