Як проходив день відкритих дверей ССК Практика у Львові

Незважаючи на складні погодні умови і транспортні проблеми в місті, в цю неділю (29 жовтня) досить успішно пройшов день відкритих дверей ССК Практика Львів.

Як і планувалось організаторами, відбулось змагання з дуельної стрільби з рушниці та міні-матч з практичної стрільби. Завзяті стрільці змагались між собою незважаючи на зливу та сильні пориви вітру.

Окрему увагу варто приділити цікавим майстер класам.

Майстер клас з використання зброї був присвячений не тільки безпосередній стрільбі з неї, але й аспектам самозахисту, покращенню стрілецьких навичок та проблематиці володіння вогнепальною зброєю в цілому.

Майстер клас з тактичної медицини дозволив зрозуміти всім бажаючим відмінність тактичної медицини від цивільною, дав базове розуміння - як врятувати життя (або коли цього робити не варто) під вогнем.

Також була проведена коротенька презентація методичного посібника "Динамічна базова вогнева підготовка", в якій накопичений військовий та спортивний досвід авторів. Ця книга допоможе підготуватись будь якому стрільцеві від базового  до вищого рівня володіння зброєю. Розширена версія цього посібника (призначена для військовослужбовців) затверджена Начальником Генерального штабу-Головнокомандувачем Збройних сил України.

Кожен бажаючий міг придбати посібник, одразу отримавши при цьому підпис його авторів.

Презентація зброї від компанії Ібіс мала особливий ажіотаж. Кожен бажаючий, за попереднім записом, міг зробити декілька пострілів і фото з новинками.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: