Інноваційні оборонні новинки України – презентації від "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" презентував інноваційні безпілотники, бойові модулі та мінометний комплекс і уклав важливі договори з іноземними партнерами на виставці "Зброя та Безпека".

Сучасний безпілотник Фантом

Сучасний безпілотник Фантом
Перша публічна демонстрація безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом" від "Укроборонпрому" відбулась на міжнародній виставці "Зброя та Безпека". Це дистанційно керований мінібронетранспортер. Денний та нічний комплекси прицілювання дозволяють вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км. Запас ходу становить до 20 км, керування здійснюється за захищеним радіоканалом або через волоконний кабель довжиною 5 км. Машину можна оснастити високоточним протитанковим ракетним озброєнням.
Це перший крок у створенні перспективних систем, які замінять традиційне озброєння.

Оновлена БМП із двигуном Deutz

Оновлена БМП із двигуном Deutz

Особливу увагу гостей привернула прем’єра оновленої БМП з німецьким двигуном від компанії Deutz. Роботи із заміщення радянського двигуна німецьким тривали лише три місяці.

Deutz має високу потужність із можливістю її програмного підвищення та значно більший ресурс. Він тихіший та економічніший.

Інноваційний бойовий модуль Дуплет

Інноваційний бойовий модуль

Бойовий модуль "Дуплет" із двома автоматичними 30-мм гарматами може вести вогонь із подвійною щільністю. "Дуплет" може стріляти почергово кожним зі стволів або створювати справжню завісу із 30-мм снарядів.

"Дуплет" оснащений керованими протитанковими ракетами, які дозволяють знищувати бронетехніку противника на відстані до 5 кілометрів. Модуль озброєний автоматичним гранатометом і двома кулеметами калібром 7,62 мм. За наведення зброї відповідає комп’ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет.

Новітній бойовий модуль Тайпан

Новітній бойовий модуль

Вперше публіці продемонстрували бойовий модуль "Тайпан". Завдяки унікальній системі він може працювати автономно, без електроживлення. Сучасна електроніка забезпечує автоматичне наведення гармати, утримує озброєння в заданому положенні, супроводжує цілі. На бойовий модуль встановлена система автоматичної видачі команд наведення з урахуванням погоди, типу снарядів, виду озброєння, кутової швидкості і дальності цілі.

Витривалий безпілотник Anser

Витривалий безпілотник

"Anser" може перебувати у повітрі до 12 годин. Його використовують для моніторингу великих територій, берегових ліній, позицій та переміщення противника. Детально дослідити територію дозволяє оптика із 32х зумом. Безпілотник може нести на собі навантаження до 5 кг. Він використовує повністю зашифровані цифрові канали передачі даних. Вага літального апарату – 23 кг.

Старт проводиться з катапульти, а посадка – парашутна. Тому для використання комплексу не потрібні стаціонарні злітно-посадочні смуги.

Непомітний для радарів безпілотник Sparrow

Непомітний для радарів безпілотник "Sparrow" призначений для тактичної розвідки на ближніх і середніх дистанціях. Швидкість розгортання, простота і надійність в експлуатації, стійкість до механічних та температурних впливів, захищеність від вологи роблять його незамінним помічником для тактичної розвідки. Завдяки малим розмірам і спеціальним матеріалам він може проводити розвідку, залишаючись непоміченим візуально і для радарів.

Сучасний мобільний мінометний комплекс Малюк

Сучасний мобільний мінометний комплекс

Автомат “Малюк” є глибокою модернізацією АК-74. Під час випробувань на виставці автомат успішно витримав декілька сотень циклів розборки та зборки, які проводили самі гості. А затворно-спусковий механізм “Малюка” пройшов випробування, які можливо порівняти лише із суровою військовою прийомкою. 

"Укроборонпром" уклав низку домовленостей з іноземними партнерами

Державна фірма "Укрінмаш" та турецька компанія Havelsan Hava Elektronik Sanayi підписали угоду про співпрацю у виробництві пасивної радіолокаційної станції на потужностях підприємств Концерну.

Угоду про співпрацю у виробництві вогнепальної зброї підписала словацька компанія Grand Power s.r.o. і "Укроборонсервіс". Українські та словацькі зброярі будуть разом працювати над новітніми розробками, обмінюватися досвідом та технологічними рішеннями.

У рамках виставки відбулась зустріч між керівниками провідних оборонних компаній Великобританії та Концерну. Керівництву BAE Systems, GE Aviation, Marshall Aerospace and Defense Group, Heroux Devtek продемонстрували стратегію реформи оборонно-промислового комплексу України.

Відбулась зустріч між очільником "Укроборонпрому" Романом Романовим та міністром національної оборони Республіки Румунія Міхнеєм Мотоком. Вони обговорили перспективи взаємовигідної співпраці в оборонній сфері.

джерело: http://ukroboronprom.com.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: