Укроборонпром представив свої розробки на міжнародній виставці "IDEAS-2016" у Пакистані

Серед експонатів на українському стенді представлені макети ОБТ БМ «Оплот», бронетранспортерів «БТР-3Е1» та «БТР-4», протитанкових ракет, а також система активного захисту.

Державний концерн «Укроборонпром» бере участь у міжнародній виставці «IDEAS-2016» у Пакистані. Про це повідомляє прес-служба концерну.

Згідно з повідомленням, під час виставки пропонувати свою продукцію та вести переговори будуть представники цілої низки підприємств концерну: ДП «Київський бронетанковий завод», ДП «Завод ім. В.О. Малишева», ДП «ХКБМ ім. О. Морозова», ДП «Миколаївський АРЗ НАРП», ДП «Львівський завод «ЛОРТА» та ДК «Укрспецекспорт».

«Серед експонатів на українському стенді представлені макети ОБТ БМ «Оплот», бронетранспортерів «БТР-3Е1» та «БТР-4», протитанкових ракет, а також система активного захисту», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що International Defence Exhibition and Seminar вважається одним з провідних світових заходів. Виставка проводиться раз на два роки та супроводжується семінаром.

«Ринок озброєнь Азійського регіону на сьогодні є одним з найкрупніших у світі. Виставку «IDEAS-2016» відвідає багато пакистанських і іноземних представників вищого військово-політичного керівництва силових відомств та ОПК, а також державні та приватні компанії, що спеціалізуються на продукції військового та подвійного призначення», - зазначили в прес-службі.

Крім того, повідомляється, що міністр оборони України Степан Полторак оглянув експозицію «Укроборонпрому» в рамках виставки.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: