I міжнародний фестиваль Майстри Сталевої Грані

У Києві за підтримки Центру Національної Ідеї «Українский Дім» пройде I міжнародний фестиваль «Майстри Сталевої Грані».

09-10 грудня 2017 року у самому сердці нашої країни, а саме на Хрещатику, 2 у Києві, в  Центрі Національної Ідеї «Українский Дім» пройде I міжнародний фестиваль «Майстри Сталевої Грані» 

Вже добре знаний проект «Сталева Грань», який майже десять років поспіль є основною подією в Україні для захоплених людей, що цінують холодну красу, пропагають здоровий спосіб життя, заняття спортом, бойовими мистецтвами, самозахистом та готові вчитися навичкам ковалів, гончарів, чинарів й багатьох інших майстрів, відкриває новий проект, де ще більше уваги буде приділено розвитку культури та ознайомленню з процесами виготолення виборів з металу, шкіри, глини тощо.

9-10 грудня на відвідувачів фестивалю чекатимуть майстри ножової справи, ковалі, гончарі, майстри різноманітних народних українських промислів.

У програмі "Майстрів Сталевої Грані" заплановані: майстер-класи з кування ножів, сокир, підковок. Також ковалі йдуть назустріч побажанням й готові навчати куванню тих предметів, які запропонують самі учасники майстер-класів.

Традиційно, як для Сталевої Грані, можна буде не тільки побачити роботу професіоналів ножового, ковальського, гончарного справ та інших народних ремесел, а й спробувати щось зробити самостійно.

Крім того відвідувачі зможуть побачити шабельні бої, відвідати семінари із самозахисту та домедичної допомоги, прийняти участь у конкурсах, що проводяться як для дорослих, так і для малечі.

Родзинкою цього фестивалю стане відтворення вікових традицій.

Відвідувачі зможуть побачити демонстрацію ковалями традиційного литва у землю, а 9-ого грудня з 17.30 до 19-ої години ще й бути присутніми на казковому вечірньому куванні.

Такий захід проводиться уперше.

Хочему звернути вашу увагу на той факт, що у вересні, на XIX "Сталевій грані" , майстри зі всіх куточків України долучилися до виготовлення та наповнення "Капсули часу» .

Ковалі викували “Капсулу часу” висотою 800 мм і внутрішнім діаметром 150 мм.

У капсулу помістили цікаві речі, які розповідають про історію  України у наші дні, про людей, їхню роботу, побут, життя, та вклали великий спільний лист для нащадків.  Особливу увагу приділили нашим ковалям, які загинули під час АТО.

Лист підписали на тільки українці, але й гості із далекого зарубіжжя, зі Швеціі та Німеччини.

9 грудня  2017 року об 11-ій годині на відкритті першого міжнародного Фестивалю Майстрів Сталевої Грані «Капсулу часу», за присутності  вдови загиблого коваля Петра Федоряки, офіційно передадуть представнику музею Історії Києва.

Вона буде зберігатися в одній із філій музею з приміткою «відкрити не раніше 2121 року».

Графік роботи I міжнародного фестивалю «Майстри Сталевої Грані»:

09.12.17: 11.00 - 19.00; 10.12.17: 10.30 - 17.00.

Адреса: Київ, вулиця Хрещатик, 2, Український Дім.

Мобільний телефон : +380 66 172-178-5

Акредитація ЗМІ обов'язкова. Телефон: (066) 172 17 85

Сайт: http://steeledge.com.ua/

Сторінка: https://www.facebook.com/events/1759640861002989/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: