Американці зробили коробку для забудькуватих стрільців

Американська компанія AR15 Build Box розробив спеціальну коробку, за допомогою якої стрілки-початківці зможуть зібрати свою самозарядну гвинтівку AR-15 і не забути купити необхідні для цього деталі. Коробка здобула назву Build Box. Її вартість становить 18 доларів, не включаючи вартість доставки.

Стрілки-початківці, бажаючі самостійно зібрати зброю, зазвичай не пам'ятають список всіх запчастин, які необхідні для цього. Через це вони нерідко замовивши і забравши в магазині один комплект деталей, незабаром повертаються, щоб докупити ще кілька запчастин. При цьому консультанти в збройових магазинах не завжди можуть підказати, які саме деталі потрібні для збірки.

Build Box є свого роду пам'яткою для людини, яка хоче зібрати власну гвинтівку AR-15. Вона являє собою картонну коробку, в яку вкладено мінімальний список деталей, необхідних для складання зброї, а також тримач зі спіненого поліетилену. У цьому утримувачі виконані прорізи для деталей, необхідних для збірки.

У тримачі виконані прорізи для верхньої частини ствольної коробки (є варіант для коробки з ручкою для перенесення), ствольної накладки, нижній частині ствольної коробки, ствола, прикладу і інших деталей. Є також відсік для інструментів, які потрібні для збірки. Стрілець зможе візуально визначити, чи всі деталі він отримав - якщо якийсь відсік не заповнений, значить комплект не повний.

Гвинтівка AR-15 калібру 5,56 мм була розроблена американською компанією ArmaLite на початку 1960-х років. На даний час цей товарний знак належить компанії Colt. З 1963 року збро надходить у продаж для цивільного ринку; крім того, воно штатно використовується поліцією.

Довжина AR-15 становить 991 міліметр, а ваоа в залежності від модифікації - 2,3-3,9 кілограма. Ефективна дальність стрільби гвинтівки становить 600 метрів. Конструкція зброї розрахована на скорострільність до 950 пострілів на хвилину, проте ударно-спусковий механізм AR-15 не має автоматичного режиму.

У США серед власників зброї поширена практика самостійної збірки зброї з деталей від різних виробників. Завдяки цьому можна отримати гвинтівки з різними характеристиками, зокрема, дальністю і щільністю стрільби, різною вагою і можливістю вести стрільбу патронами різних типів.

У червні минулого року фахівці американського магазину Guns & Tactics зібрали найлегшу версію самозарядної гвинтівки AR-15. Вага отриманої зброї склала всього 2,04 кілограма. Для складання ультралегкої зброї використовувалися деталі різних виробників. Зниження ваги вдалося добитися завдяки тому, що багато використовуваних деталей були виконані з алюмінію, титану і полімерів.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: