Спортивний стрілецький клуб "Практика"

Спортивний стрілецький клуб «Практика» створено у 2009 році групою однодумців – прихильників практичної стрільби з гладкоствольної рушниці.

Протягом 2011-2014 років розпочали діяльність регіональні відділення та представництва у Одесі, Дніпропетровську та Кременчуку. На даний час постійно діють регіональні відділення Клубу у м. Києві, Одесі та Дніпропетровську.
Усі регіональні відділення мають власні тренувальні бази, необхідне обладнання та кваліфікований штат тренерів і інструкторів.

Устрій клубу
З 2014 р. основною структурною ланкою клубу стали регіональні відділення, які очолюються виборними керівниками. Регіональні відділення вільні у виборі та реалізації основних напрямків своєї діяльності у межах загальної стратегії розвитку клубу, мають фінансову самостійність, але зобов’язані дотримуватися загальної політики та загальних правил діяльності клубу.
Загальне керівництво клубом покладене на президента, віце-президентів та правління. До складу правління входять: керівництво клубу, керівники регіональних відділень, головний тренер та голова первинної суддівської колегії.Окремо функціонує виборна ревізійна комісія.
Вищим органом клубу, якому підзвітні усі службові особи клубу, є конференція, у якій приймають участь дійсні члени клубу. Конференції проводяться у офф-лайновому та он-лайновому режимах.
Основними документами, які регламентують ключові питання діяльності клубу є його Конституція та Статут. Ключові питання діяльності клубу регламентуються окремими положеннями.

Діяльність клубу:
Метою діяльності клубу є розвиток динамічної стрільби з гладкоствольної рушниці, підготовка спортсменів найвищого рівня майстерності для участі в національних та міжнародних змаганнях з динамічної стрільби з гладкоствольної рушниці, пропагування безпечного і відповідального поводження зі зброєю та здорового образу життя.Це не означає, що рушниця є єдиним видом зброї, який розвивається в СК «Практика», достатньо уваги приділяється також карабіну і пістолету, однак приорітет за рушницею.
Основними формами діяльності клубу є організація спортивних змагань та спортивних тренувань з динамічних стрілецьких видів спорту, а також проведення спеціалізованих курсів, семінарів та майтер-класів як зі спортивної стрільби, так і з самооборони із зброєю.

Київське регіональне відділення проводить регулярні тренування з динамічної стрільби, оперативну інформацію про які можна отримати на Українському стрілецькому форумі за адресою: http://ipsc.in.ua/viewforum.php?f=17
Крім того, з травня 2014 року у Київському регіональному відділенні запроваджено спеціалізовані семінари «Власник зброї» (навчальний семінар базового рівня для нових власників зброї), «Дробовик для дому» (семінар з питань самооборони зі зброєю в умовах помешкання) та «Дробовик-хардкор» (інтенсивний тренінг-семінар рівня «експерт»).Календар заходів Київського регіонального відділення СК «Практика» доступний на офіційній сторінці клубу.

У Одеському регіональному відділенні проводяться регулярні тренування з динамічної стрільби, оперативну інформацію про які можна отримати на Українському стрілецькому форумі за адресою: http://ipsc.in.ua/viewtopic.php?f=20&t=1049. 
Крім того, на базі Одеського регіонального відділення створено Центр стрілецької підготовки, який проводить спеціалізовані стрілецькі курси рівнів «стрілець», «майстер» та «експерт» Веб-сторінка центру: http://www.shooter.org.ua/

Новостворене Дніпропетровське регіональне відділення проводить регулярні тренування з динамічної стрільби під керівництвом головного тренера СК «Практика» Загурного Ігоря.
СК «Практика» тісно співпрацює з виробниками та імпортерами боєприпасів та зброї. Одним із прикладів такої співпраці є поява на українському ринку спеціалізованих набоїв для динамічної стрільби з рушниці ТАХО «Практика». Також СК «Практика» постійно співпрацює з виробниками спортивного спорядження.

Окремим напрямком діяльності є співробітництво із ЗМІ, зокрема організація постійних освітніх курсів з вивчення базових навичок поводження з рушницею та карабіном для журналістів.
У складі клубу на сьогодні тренуються та виступають 2 майстри спорту міжнародного класу, 3 майстри спорту України та 4 кандидати в майстри спорту.
Стрільці СК «Практика» п'ять разів поспіль здобули звання чемпіонів України з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці у класі «стандарт-мануал» (2009, 2010, 2011, 2012, 2013 рр.) та тричі у стандартному класі (2011, 2012, 2013 рр.).
Протягом усього часу діяльності стрільці клубу стабільно перемагають та здобувають призові місця в індивідуальному та командному заліках на усіх регіональних, національних та основних міжнародних змаганнях з динамічної стрільби з гладкоствольної рушниці.

На цей час у клубі розвиваються чотири динамічні стрілецькі дисципліни: практична стрільба за правилами IPSC, прикладна стрільба за правилами IDPA/TSA, дуельна стрільба та стрілецьке багатоборство за правилами 3-Gun Nation.

Членство у клубі:

Членство в СК «Практика» з січня 2014 року є відкритим для усіх бажаючих власників зброї. Основними умовами набуття членства є наявність рекомендації до вступу від двох дійсних членів клубу та проходження шестимісячного іспитового терміну в статусі кандидата. По закінченню іспитового терміну кандидат в члени клубу проходить кваліфікаційний іспит.

Вступ до СК «Практика» здійснюється через керівника відповідного регіонального відділення. В разі відсутності відділення в регіоні, питання вступу вирішується президентом клубу.Детальніше про членство у СК «Практика» в Положенні «Про членство».
СК «Практика» - це більше ніж звичайний спортивний клуб. Це об’єднання людей, близьких за духом та світоглядом, які згуртовані спільним захопленням.

Контакти: 

Месцезнаходження : Україна, Київ, Одеса, Кременчук,Дніпропетровськ

Сайт : practica.org.ua

Президент СК «Практика»Збаранський Владиславтел. 067 632 23 13practica.ukr@gmail.com

Київське регіональне відділення:Педченко Віталійтел. 050 341 05 67practica.kiev@gmail.com

Одеське регіональне відділення:Митрофанов АртемТел. 098 053 23 25practica.odessa@gmail.com

Дніпропетровське регіональне відділення:Загурний Ігортел. 096 780 71 88practica.dp@gmail.com

Інформаційні ресурси:Веб-сторінка www.practica.org.ua

Відеоканал https://www.youtube.com/user/PracticaUA

Сторінка у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/PRACTICA.UA

Стрільба потребує практики!

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: