Воєнторг Хмельницький

Якщо ви хочете знайти в Хмельницькому військторг, заходите в інтернет-магазин velmet.ua. Тут ви можете за найнижчими цінами купити продукцію компанії Velmet Armor System, яка спеціалізується на виготовленні елементів захисту, тактичного спорядження, і устаткування для полігонів. Фахівці компанії з великою відповідальністю виконують свою роботу, Velmet Armor System бере початок як волонтерський рух, виготовляючи продукцію і безкоштовно передаючи її військовим.

В інтернет-магазині можна підібрати металеву броню, створену за унікальною методикою і випробувану на міцність, твердість і витривалість. Тут представлений якісний вибір плітоносок, чохлів для бронежилетів, бронепластин і бронеплит. Також в цьому армійському військторзі доступні такі товари для військової підготовки, як мішені.

Тут можна купити статичні і динамічні моделі, мішені з підставками або підвісом, направляючі для установки певного кута цілі, стрічки для руху мішеней, засоби програмного керування. В окремому розділі магазина представлені підсумки, розвантажувальні системи, кобури, елементи модульних систем, тактичні пояси й ремені.

Адреса: м Хмельницький вул. Стружская 1

+38 (099) 373-87-78
+38 (067) 373-87-78
+38 (093) 373-87-78

http://velmet.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: