Збройовий інтернет-магазин КОБРА Дніпропетровськ

Оружейный интернет-магазин КОБРА

Збройовий магазин Кобра пропонує широкий асортимент товарів для активного відпочинку: пневматичні пістолети і гвинтівки, револьвери під патрон Флобера, арбалети, ножі і т. д.

15 років бездоганної діяльності дозволили нашому магазину займати лідируючі позиції на ринку озброєнь Дніпра. Для людей, які цінують свій час, у нас працює Інтернет-магазин cobrashop.com.ua – тут ви можете знайти весь арсенал зброї, амуніції і аксесуарів для активного відпочинку, який представлений в магазині. Ми пропонуємо різні варіанти оплати і доставки, завдяки чому Ви можете без будь-яких проблем, навіть не покидаючи крісла, отримати замовлений товар!

У нас ви можете насолодитися величезним вибором зброї і не меншим асортиментом боєприпасів і аксесуарів до вибраної зброї. Навіть найвимогливіші клієнти можуть знайти будь-який товар для спорту і відпочинку в магазині «Кобра». У тому випадку, якщо того чи іншого товару на даний момент немає в наявності – ви можете здійснити замовлення і ми доставимо його в найближчі терміни!

Контакти

E-mail: info@cobrashop.com.ua

Офіс (точка самовивозу)

м. Дніпро, вул. Я. Самарського, 5.

Час роботи: понеділок–п'ятниця з 10:00 до 18:00.

телефони:

  • (0562) 311-633,
  • (067) 633-79-10,
  • (050) 363-23-93, 
  • (093) 248-67-97

Шоу-рум: м. Дніпро, вул. Я. Самарського, 5.

Час роботи ЩОДЕННО з 9:00 до 20:00

Сайт: cobrashop.com.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: