Мисливський інтернет-магазин "Охота-Товар"

Вже протягом багатьох років наш мисливський магазин допомагає всім бажаючим зробити свій відпочинок не тільки комфортним і корисним, а й результативним. Ми завоювали довіру багатьох тисяч мисливців і активних туристів, пропонуючи виключно якісне зброю і всілякі аксесуари для полювання, а також надаючи вичерпні консультації з будь-яких питань. Мисливський інтернет-магазин "ОХОТА-ТОВАР" - це місце, де ви знайдете буквально все для себе і своїх друзів, незалежно від побажань, вимог і смаку.

Пропонуючи все для полювання, ми несемо повну відповідальність за ці слова і асортимент нашого онлайн-магазина є прямим підтвердженням цього. У ньому представлені такі товари для полювання, як:

 • одяг, починаючи з якісних, зручних костюмів, і закінчуючи кепками і різними шапками;
 • взуття;
 • різне пневматична зброя;
 • елементи для тюнінгу зброї;
 • оптика;
 • всілякі мисливські інструменти;
 • тактична екіпірування й багато, багато іншого.

Кожен товар супроводжується видачею гарантії його якості, а також відповідності необхідним параметрам і вимогам.

Серед зброї, представленого в інтернет-магазині "ОХОТА-ТОВАР", ви знайдете моделі таких відомих виробників як: Beeman, Kral, BSA-Guns, Cometa і багатьох інших. Величезний асортимент різних боєприпасів до мисливської зброї ніколи не дасть приводу для жалю про недосконалому пострілі через те, що патрони закінчилися. Для поліпшення технічних характеристик своїх стовбурів, а також для їх індивідуалізації, в розділі каталогу "Тюнінг зброї" ви знайдете всі необхідні елементи для цього: рукоятки і приклади, глушники і ложі, магазини, планки, кріплення тощо.

Якщо вас цікавлять аксесуари для полювання, то і їх у великому асортименті, за вигідною, привабливою ціною ви можете знайти в нашому веб-магазині "ОХОТА-ТОВАР":

 • затишні, якісні намети зроблять комфортним нічліг;
 • зручні рюкзаки дозволять з мінімальними витратами сил переносити необхідні речі;
 • різні чохли захистять зброю і інші мисливські інструменти від бруду і пилу;
 • асортимент ножів дозволить вам вибрати клинок, ідеально лягає в руку, а також чітко відповідний смакових пристрастей по своєму виконанню.

Якщо вам важко самостійно зробити вибір зброї для полювання або будь-якого спорядження / аксесуарів, то необхідну допомогу і консультації завжди дадуть наші співробітники. Їм можна задати будь-яке питання, на який гарантується здобуття вами кваліфікованого, вичерпної відповіді. У пропонованому асортименті все необхідне знайде і вже досвідчений мисливець / рибалка, і тільки початківець набувати досвіду у відповідному напрямку.

Функція порівняння товарів з каталогу допоможе вам наочно порівняти кілька товарів і усвідомлено вибрати той, який повністю задовольняє ваші побажання. Процедура оформлення замовлення максимально спрощена і займе кілька хвилин.

З самого першого дня свого заснування наш інтернет-магазин "ОХОТА-ТОВАР" намагається стати для кожного місцем, де завжди можна знайти вичерпну асортимент необхідних товарів. Мало того, в каталозі ви можете знайти пропозиції ексклюзивних товарів, які відсутні в інших мисливських магазинах України. Кожен розділ і підрозділ постійно поповнюється новими моделями. Для нових та постійних клієнтів ми проводимо різні, але завжди вигідні акції.

Купити необхідні товари для полювання, як і задати будь-яке питання, ви можете прямо зараз. Онлайн-магазин "ОХОТА-ТОВАР" - це завжди вигідні пропозиції якісних товарів і для активного відпочинку, полювання та риболовлі.

Контакти:

Телефони: 

 • (044) 209-98-08
 • (096) 91-000-77

E-mail: ohota-tovar@ukr.net

Час роботи: пн-пт: 09-00 - 19-00

Адреса: 

51918,м Каменское (Дніпродзержинськ), ул.Енергетіков, 2а

02091, м Київ, Харківське шосе, 152, корп.2

Сайт: http://ohota-tovar.com.ua/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: