Магазин військторг ДіСі Київ

disi3

Для тих, хто хоче знайти в Києві широкий асортимент армійського одягу, спорядження і аксесуарів, вигідним рішенням стане інтернет-магазин «Воєнторг ДіСі». Тут представлений великий вибір літньої і зимової військової форми і костюмів, трикотажних виробів, в тому числі малих розмірів і для жінок. У каталозі розташовані головні убори, рукавички, взуття - черевики, чоботи і аксесуари.

Серед предметів армійського спорядження та аксесуарів можна легко знайти рюкзаки і сумки, патронташі та ремені, навішування і кобури. В онлайн-магазині «Воєнторг Ді Сі» пропонується спортивна зброя - пневматичні гвинтівки, пістолети під патрон Флобера, засоби для догляду за зброєю, чохли та аксесуари. Тут також можна купити оригінальну брендову оптику - біноклі, приціли, прилади нічного бачення, окуляри.

На сайті подано доступну великий вибір сувенірної продукції - холодної зброї та обладунків, макетів вогнепальної зброї. В окремій категорії розміщені ліхтарі та батареї, металошукачі, засоби зв'язку. В каталозі доступні різні засоби захисту - бронежилети, газові балончики, а також медичні засоби. На сайті також можна купити туристичні товари - в тому числі намети, спальні мішки, посуд, складні меблі.

Контакти магазинів ДіСі

  • м.Київ, пр-т Возз'єднання 1, (Ленінградська площа) тел. 277-99-99
  • м.Київ, пр-т Московський 8, (м. Петрівка, завод "Маяк") тел. 461-85-13
  • м. Київ, вул. Мазепи 16-18 / 29. (М. Арсенальна) тел. 254-41-58
  • м. Київ, вул. Попудренка 46/2. (М. Чернігівська) тел. 292-03-48

Сайт: www.voentorg.org

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: