Магазин Тактика Київ

«TacticA» — український збройовий магазин і стрілецький тир, відкритий в Києві істинними знавцями зброї для всіх любителів зброї та працівників правоохоронних органів, силових структур.

У збройовому магазині TacticA представлений широкий асортимент зброї і боєприпасів українських і зарубіжних виробників, комплектуючі до зброї, а також аксесуари для стрілецького спорту, полювання та самооборони.

Магазин TacticA пропонує великий вибір гладкоствольної, нарізної та короткоствольної вогнепальної зброї, боєприпаси до неї: нарізні та гладкоствольні патрони, патрони травматичної дії та ін. В магазині також представлена пневматична зброя (гвинтівки і пістолети), які можна купити без додаткової дозвільної документації.

Магазин пропонує широкий спектр оптичних прицілів і біноклів, кріплення, приклади та інші комплектуючі до зброї. Любителів холодного і метальної зброї обрадує великий вибір ножів, сокир, мачете та ін. У продажу є мультитули, спорядження, засоби індивідуального захисту, інструменти, ліхтарі, одяг і сувеніри.

«ТаcticA» — це не тільки магазин зброї. До ваших послуг - 50-метровий стрілецький тир, де кожен бажаючий може потренуватися і підвищити свою стрілецьку майстерність. Наша збройова майстерня забезпечить якісний ремонт вашого зброї, а також тюнінг, реставрацію, підгонку і інші роботи, покликані довести його до досконалості. Ми подбаємо про те, щоб з вашим зброєю не було ніяких проблем.

Всі магазини пропонують просто зброю. TacticA пропонує шикарний асортимент, демократичні ціни і першокласний сервіс. 

Контакти:

Україна, 02090 м.Київ, вул. Володимира Сосюри, 7

Сайт: http://tactica.kiev.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: