Магазин Стрілець Біла Церква

Магазин "Стрілець" в Білій Церкві пропонує широкий асортимент товарів для активного спорту, полювання, самооборони і розваги.

1. Зброя

У нас ви можете купити мисливську гладкоствольну зброю і нарізну зброю (купити карабін, гвинтівку) відомих виробників. Також, у нас Ви можете купити пневматичні рушниці, пневматичні пістолети, шумове зброю (неодружене, стартове, під холостий патрон). Крім цього, в магазині Стрілець Ви можете купити револьвери під патрон Флобера - відмінна зброя для розважальної стрільби.

Крім спортивної, мисливської та розважального зброї, в нашому магазині Ви можете купити зброю самооборони газова зброя (газовий пістолет, револьвер) і травматичну зброю.

2. Товари для мисливців

Полювання - одне з найдавніших і улюблених чоловічих розваг. Але для того щоб отримати задоволення від полювання в повній мірі - кожному мисливцю просто необхідне спеціальне спорядження. У магазині Стрілець в Білій Церкві ви зможете купити такі товари для полювання: патронташ, збройовий ремінь, гільзи, пижі, капсулі, дріб, патрони для всіх видів зброї, кобуру, контейнера, порох.

Для того щоб утримувати мисливську зброю в належному стані вам просто необхідно купити в нашому магазині засоби для чищення (йоржі, щітки), мастила та збройне масло.

3. Оптика

Спостережні оптичні прилади - бінокль, зорова труба, є дуже важливою частиною екіпіровки сучасного мисливця. Не менш важливими пристосуваннями для вдалого полювання є оптичний приціл, приціл коліматора і прилад нічного бачення (ПНБ).

Причому коллиматорние приціли дуже швидко завойовують популярність у мисливців за низкою переваг:

  • висока швидкість прицілювання (у порівнянні з іншими прицілами);
  • широкий кут огляду;
  • компактні розміри.

У магазині Стрілець ви зможете купити: бінокль, підзорну трубу, оптичний приціл, прилад нічного бачення (ПНБ), приціл коліматора, захисні окуляри для стрільби від відомих світових брендів за прийнятними цінами.

4. Сейфи

Зберегти в безпеці документи, гроші, коштовності в вашому домі допоможе надійний помічник-сейф. А для зберігання вогнепальної зброї наявність сейфа є обов'язковою умовою.

Магазин Стрілець пропонує Вам купити надійні збройові сейфи, офісні сейфи, банківські сейфи і осередки, побутові сейфи, вогнетривкі сейфи в Білій Церкві за доступними цінами.

5. Запчастини для зброї

В процесі експлуатації мисливське і будь-яка інша зброя відчуває величезні навантаження, в результаті чого, деякі частини і вузли зброї виходять з ладу і не підлягають ремонту. Єдиний вихід у цій ситуації - це заміна запчастин і вузлів зброї. У магазині Стрілець ви можете купити різні запчастини як для мисливського, пневматичного, так і для інших видів зброї.

6. Товари для відпочинку

Що може бути краще, ніж відпочинок на природі або полювання, туристичний похід з ночівлею в наметі. Свіже повітря, сонце це звичайно прекрасно - але майже кожна людина хоче відчувати себе комфортно як під час сну, так і при приготуванні їжі на природі. У магазині Стрілець ви знайдете всі необхідні товари для активного відпочинку. У нас ви можете купити намети, спальні мішки, мангали, казани, посуд, барбекю, фляги, термоси, термокружки, спирт сухий, розпалювачі вогню і багато іншого обладнання.

7. Одяг для активного відпочинку

Полювання, альпінізм або туризм часто припускають тривале перебування людини у важких погодних умовах. І звичайно ж, в першу чергу захищає людину від дощу, снігу, морозу чи спеки його одяг. У магазині Стрілець в Білій Церкві ви можете купити різну одяг для активного відпочинку: взуття для мисливців, футболки, тільники, дощовики, шкарпетки, штани, куртки літні, зимові костюми, рукавички, антимоскітні сітки та іншу амуніцію.

8. Подарунки для чоловіків

Магазин Стрілець пропонує товари для справжніх чоловіків зброю - холодна і вогнепальна, боєприпаси, амуніцію і не тільки. Але якщо ви хочете зробити чоловікові непоганий скромний подарунок, то купувати дороге рушницю або клинок необов'язково. У магазині стрілець ви можете купити фляги подарункові і стаканчики, ручки, запальнички, набори для пікніка або барбекю. І найголовніше - вартість подарунка неважлива, важливо саме увага і турбота про людину.

9. макети масогабаритні (ММГ)

Не кожен може собі дозволити колекціонувати табельну вогнепальну зброю, це справа клопітка, та й витратна. Альтернативою можуть послужити макети масогабаритні (ММГ) - вони дешевше бойової зброї і не потребують дозволу.

Макети масогабаритні (ММГ) це не просто сувенір, а справжня зброя, позбавлене здатності виробляти бойової постріл. Тобто, макети масогабаритні (ММГ) зберігають можливість зводити затвор, і виробляти цього спуск за допомогою спускового гачка, розбирати і збирати, в загальному, здійснювати такі ж маніпуляції, як і з бойовим аналогом. Макет масогабаритні (ММГ) буде не тільки відмінним подарунком чоловікові, але і послужить чудовою прикрасою вашого офісу або будинку. У магазині Стрілець ви можете купити макети масогабаритні (ММГ) під холостий патрон відомих зразків зброї часів першої та другої світових воєн, а також зразки сучасної зброї.

10. Ремонт зброї

Навіть ретельний догляд за своєю зброєю, що не застрахує вас від поломки, так як в процесі використання на різні вузли зброї впливають дуже серйозні сили і чинники. Але якщо поломка вашого зброї все-таки відбулася, то в цьому випадку вам допоможуть збройові майстри магазину Стрілець в Білій Церкві, які мають багаторічний досвід по ремонту і облуговування вогнепальної мисливської та пневматичної зброї. Ми пропонуємо послуги з гарантійного і післягарантійного ремонту зброї різних видів і виробників в короткі терміни і з належною якістю.

11. Ножі

Ніж на полюванні або в туристичному поході є незамінною річчю. Адже ніж допоможе облаштувати табір, оббілувати мисливський трофей. Та й в побуті ніж дуже корисний предмет, з яким можна знайти тисячу застосувань. При виборі мисливського ножа в першу чергу слід звернути увагу на якість сталі, форму і розмір рукоятки ножа, зручність піхов і кріплень.

У магазині Стрілець ви можете купити різне холодну зброю:

  • ножі для полювання;
  • обробні ножі;
  • колекційне і сувенірна холодна зброя (мечі, кинджали, шаблі).

12. Луки, арбалети

Лук по праву вважається одним з найдавніших видів зброї. Арбалет є тим же луком, але більш удосконаленим і зручним у стрільбі. З розвитком технологій і матеріалів сучасні луки та арбалети стали компактніше, більш зручними, що дозволяє їх використовувати навіть для полювання в наш час.

У магазині Стрілець ви можете купити арбалет для спорту, розваг і відпочинку. А широкий вибір різних забарвлень і матеріалів виготовлення дозволять вибрати вам найкращий варіант і компоновку арбалета. Також у нас можна купити луки як блокові, так і класичної компоновки, які характеризуються плавною стріляниною, зручністю і довговічністю. Також, в нашому магазині представлений широкий вибір тятиви, стріл, мішеней, і інших аксесуарів для лука і арбалета.

13. Тир до ваших послуг

Влучна стрільба є одним з головних умов видобутку мисливського трофея, а регулярні тренування в стрільбі супроводжують поліпшенню навичок мисливця. До ваших послуг платний 50 метровий тир Стрілець, де ви можете потренуватися в стрільбі, відточити свою майстерність і влучність. Також, при покупці вогнепальної зброї в магазині Стрілець наші фахівці проводять пристрілювання і передпродажну підготовку обраного вами зброї, що погодьтеся дуже зручно.

14. Виготовлення печаток і штампів

Штампи й печатки - це атрибути, які забезпечують безперебійну роботу комерційної або державної організації. Майстерня Стрілець виробляє виготовлення печаток і штампів для організацій, підприємств, юридичних осіб, суб'єктів підприємницької діяльності. Величезний досвід роботи наших майстрів дозволяє виготовляти печатки і штампи різної складності в короткі терміни. Печатки та штампи в майстерні Стрілець виготовляються з якісних сучасних матеріалів, що забезпечує довгий термін служби.

15. Консультаційні послуги

У магазині Стрілець представлений широкий вибір мисливського, пневматичного, травматичної зброї. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідне зброю, проконсультують і дадуть слушну пораду при виборі спорядження і боєприпасів. Також ми надаємо консультаційні послуги, пов'язані з ремонтом зброї, його реєстрацією та оформленням.

16. Виготовлення чохлів для зброї

На сьогоднішній день існує широкий вибір сучасної зброї та аксесуарів, і точно підібрати конфігурацію чохла або кобури проблематично. Майстерня Стрілець виробляє виготовлення чохлів для вогнепальної і холодної зброї за індивідуальним замовленням (можливі оптові поставки). При виготовленні чохлів для зброї наші майстри використовують тільки якісні, сучасні матеріали.

17. Виконання індивідуальних замовлень

Їли ви хочете придбати ексклюзивну або рідкісне зброю, боєприпаси, мисливське спорядження якого немає в даний момент в магазині Стрілець, то ми за бажанням клієнта виконуємо замовлення і доставку потрібного товару в короткі терміни у зручний для вас час.

18. Феєрверки і піротехніка

Феєрверк здатний перетворити будь-яке свято в казку, адже це незабутнє видовище, коли небо опромінюють тисячі кольорових вогнів. Також, салюти і феєрверки будуть відмінним подарунком на ювілеї, весілля та інші свята. У магазині Стрілець Ви можете купити феєрверки і піротехніку різного калібру, квітів, висотності, і різними спецефектами за доступними цінами.

Контакти:

Адреса:
вул. Логінова, 26

Телефон:
(067) 138-80-80

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: