Компанія Nitecore Україна

NITECORE УКРАЇНА – офіційний дистриб'ютор ТМ NITECORE на території України.

Nitecore є провідним у світі виробником спеціалізованих товарів в області освітлення для користувачів професійного рівня різних професій.

Місія компанії залишається незмінною: зробити краще для кращих. Nitecore прагне розробляти інноваційні продукти, які перевищують очікування клієнтів. А розуміння потреб клієнта є джерелом нових ідей.

Товари Nitecore призначені для кемперів, туристів, альпіністів, велосипедистів, мисливців, любителів дайвінгу і рибної лові. І це лише короткий список. Ліхтарі Nitecore часто застосовуються на відкритому повітрі, правоохоронними органами, в промислово-комунальних установах. До речі, відмінним рішенням для подарунка стане світлодіодний ліхтарик в подарунковій упаковці.

Повний модельний ряд всесвітньо відомих ліхтарів, аксесуарів, а також новинок Nitecore представлений на сайтах офіційних дилерів. Весь асортимент є в наявності на складі, так що ви вчасно зможете отримати замовлення.

Компанія «NITECORE УКРАЇНА» надає 5 років гарантії, а також післягарантійне обслуговування акумуляторних світлодіодних ліхтарів.

У нас є вигідні пропозиції для дилерів за найкращими цінами в Україні.

У компанії працюють професіонали високого рівня. Наші фахівці в сфері продажу, обслуговування і ремонту світлодіодних акумуляторних ліхтарів завжди готові запропонувати вам найкраще. Чесність, повага, доброзичливість, пунктуальність – наші головні принципи в роботі з клієнтами. А індивідуальний підхід дозволяє максимально задовольнити потреби наших клієнтів від отриманих товарів NITECORE УКРАЇНА.

Роздрібний відділ Оптовий відділ
(067) 676-33-77 (067) 328-00-27
(063) 390-74-64 (095) 170-17-65
(066) 717-55-50

(093) 352-65-85

Купуйте продукцію ТІЛЬКИ У ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРІВ

З ГАРАНТІЄЮ 5 РОКІВ

Сайт: http://nitecore-ua.com/

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: