Інтернет магазин страйкбольної зброї і спорядження Strike Shop

Компанія "Strikeshop" створена групою ентузіастів в 2010 році. Коли про страйкбол знали одиниці, ми вирішили поширювати цей спорт в Україні. Початок був важкий, як завжди. Більшість людей вважали, що страйкбол, це просто гра з 6мм копіями зброї. Але ми знали з самого початку, що страйкбол - це більше ніж гра, це - спосіб життя, пристрасть і відмінний спосіб провести час, і познайомитися з цікавими людьми. Ось чому наш девіз "Все для страйкболу і не тільки"

Наша перевага полягає в досвіді. Ми маємо справу з страйкболом з 2008 року. Жоден з нас не знаходиться тут за збігом обставин - більшість з нас - активні гравці, які добре знають спорядження, яке ми продаємо, бо ми використовуємо його на щоденній основі. Це дозволяє нам дати добру пораду і знайти оптимальне рішення будь-якої проблеми, а також допомогти у виборі спорядження своїм клієнтам. Ми частина страйкбольної спільноти.

Ми постійно зосереджені на розширенні нашого асортименту і поліпшення сервісу для наших клієнтів. Ми пропонуємо найдешевшу, якісну страйкбольної зброї, тактичний одяг і тактичне спорядження, аксесуари до страйкбольної і вогнепальної зброї, витратні матеріали для страйкбольної 6мм зброї, зарядні пристрої та акумулятори для страйкбольних приводів. А також ремонт, профілактику і тюнінг страйкбольної спорядження.

Контакти

Наша адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Залізнична 2

Телефони: (098) 343-24-41

Сайт: http://www.strikeshop.com.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: