Інтернет магазин ножів Knife Shop

Інтернет магазин ножів Knife Shop пропонує широкий вибір складних ножів, ліхтарів і аксесуарів оригінальної якості популярних світових брендів. Компанія - офіційний дистриб'ютор складних ножів Enlan, світлодіодних ліхтарів JetBeam, Niteye, Crelant, інноваційних ліхтарів Imalent. На всю представлену на сайті продукцію поширюється офіційна гарантія.

У каталозі ви можете вибрати складні ножі, виконані з різних марок сталі, зокрема вироби фірм Benchmade, Kershaw, Spyderco, Boker. Тут знайдуться і знамениті швейцарські ножі Victorinox, и мультіінструмент Leatherman. Для ножів в магазині доступні точила різних видів. На сайті пропонуються ліхтарі різної потужності і призначення, ручні і налобні моделі, аксесуари до них. Це в тому числі фонари Nitecore, JetBeam.

Онлайн магазин пропонує мінімальні ціни на брендову продукцію, так як поставки товарів здійснюються безпосередньо з заводу компанії виробника. Існує доставка по всій Україні.

Харьків:

Адреса: провулок Отакара Яроша, 12A (на перетині з вул. Клінськой), РК Гранд, вхід через арку у двір, 3 секція, 1 поверх.

Найближча станція метро: Ботанічний сад.

Телефон:  (095) 581-85-50, (098) 922-30-23.

КиЇв:

Адреса: вул. Андрющенко, 6 г, ЖК Лідер (заїзд з Шолуденка).

Найближча станція метро: Лук'янівська.

Телефон: (050) 695-10-08, (067) 130-50-38.

Сайт: www.knivesshop.com.ua

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: